6 квітня школярі пройдуть повторне пробне ЗНО

05.04.13 14:10 2336

Через сильні снігопади, що мали місце під час проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 23 березня у Вінницькій області,чимала кількість абітурієнтів не змогли пройти пробне ЗНО.

6 квітня школярі пройдуть повторне пробне ЗНО

У зв’язку з цим, Міністерство освіти доручило забезпечити проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 6 квітня 2013 року.

Затверджено наказ Міністерства освіти і науки України від 04.04.2013 № 412 «Про пробне зовнішнє незалежне оцінювання», згідно з яким Українському центру оцінювання якості освіти доручено забезпечити проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 6 квітня 2013 року.

Нагадуємо, що учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання матимуть можливість отримати результат за шкалою 100-200 балів. Для цього необхідно після 23 березня 2013 року скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника ПЗНО».

У зв’язку із наданням можливості пройти пробне тестування у додатковий день, учасникам, які через негоду не змогли взяти у ньому участь, термін уведення відповідей на тестові завдання до електронної форми бланка А продовжено до 10 квітня.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Міністерства освіти і науки, молоді та спорту
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)