У школах Вінниці - карантин

13.02.09 18:35 6650

Через погіршення епідеміологічної ситуації з 16 лютого у вінницьких школах оголошено карантин - таке рішення сьогодні прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У школах Вінниці - карантин

13 лютого на розгляд комісії було винесено питання «Про стан захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції населення міста та заходи щодо профілактики епідеміологічного розповсюдження». За словами головного епідеміолога міста Олександра Сорочана, з початку року на грип та ГРЗ захворіло 21 458 вінничан, 10 766 з них - діти. Це офіційна статистика, тобто ті хворі, які звернулися по допомогу до закладів охорони здоров'я. В дійсності, людей, які захворіли, більше.

У перші 6 тижнів 2009 року показники захворюваності були досить значними, але не перевищували епідеміологічного порогу. Протягом 7-го тижня кількість хворих сягнула епідеміологічного порогу і тільки протягом цього тижня до лікарень звернулося 1 849 дітей. На даний час школи міста не відвідує в середньому від 12 до 18 % дітей. Найвища захворюваність у ЗОШ № 6, 10, 1 та Навчально-реабілітаційному центрі, найнижча - у школах № 12, 29, 32.

За власні кошти протягом поточного року були провакциновані 272 вінничанина, серед них 64 - діти. 141 працівник медичної галузі отримав вакцину за бюджетні кошти.

Комісія прийняла рішення з 16 лютого ввести у школах міста карантин до покращення епідеміологічної ситуації у місті.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)