До уваги мешканців Вінниці, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

27.09.13 11:49 4090

Організація оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

До уваги мешканців Вінниці, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

Департамент соціальної політики Вінницької міської ради доводить до Вашого відома, що 27 березня 2013 року постановою Кабінету Міністрів України № 261 «Деякі питання організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» внесені зміни в порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Пунктом 7 визначено, що для взяття на облік для забезпечення путівкою у наступному році постраждала особа чи один із батьків потерпілої дитини або особа, яка їх замінює, подає до 15 жовтня поточного року департаменту соціальної політики Вінницької міської ради: заяву; видану в установленому порядку медичну довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о; копію посвідчення постраждалої особи разом із відповідними вкладками (у разі їх наявності); копію паспорта.

Під час подання копій документів, передбачених пунктом 7, особи надають їх оригінали для огляду.

Департамент соціальної політики Вінницької міської ради здійснює реєстрацію заяв та облік постраждалих осіб і потерпілих дітей окремо для забезпечення санаторно-курортними путівками залежно від профілю захворювання, за яким особи направляються на санаторно-курортне лікування, та путівками на відпочинок у порядку черговості подання заяв.

Заяви, подані з порушенням строку, приймаються для взяття постраждалих осіб чи потерпілих дітей на облік для забезпечення путівкою через один календарний рік.

За постраждалими особами та потерпілими дітьми, які перебували на обліку і не отримали путівку в поточному році, зберігається обліковий номер у черзі на наступний рік за умови подання заяви до 15 жовтня поточного року.

Обліковий номер у черзі для забезпечення санаторно-курортною путівкою на наступний рік зберігається за умови поновлення медичних показань до санаторно-курортного лікування.

п.4 даної Постанови зазначено, що постраждалі особи та потерпілі діти забезпечуються такими путівками:

  • особи, віднесені до категорії 1 та категорії 3 (тільки у випадку, передбаченому пунктом 13 частини першої статті 22 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (далі - Закон), особи, віднесені до категорії 2 та потерпілі діти - санаторно-курортними путівками безоплатно;
  • особи, віднесені до категорії 3 (крім випадку, передбаченого пунктом 13 частини першої статті 22 Закону), - пільговими санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок з доплатою 30 відсотків вартості путівки за рахунок власних коштів.​
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)