Увага! Зміни у дорожніх знаках

05.06.09 10:22 4601 3

Задля збільшення пропускної спроможності перехресть міських доріг іще взимку поряд із світлофорами почали з'являтися таблички у вигляді зеленої стрілки на білому фоні.

Увага! Зміни у дорожніх знаках

Але багато з водіїв досі не розуміють значення даного знаку. За словами начальника Держаного підприємства «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця» Івана Юрченко, такий знак дозволяє проїзд перехрестя у вказаному напрямку при червоному сигналі світлофору за умови пропуску транспортних засобів, які рухаються попереду. Тобто, якщо перед автомобілем стоїть транспортний засіб, який має намір рухатися прямо, а не повертає направо, як вказано на стрілці, що надає пріоритет у русі, і він не має змоги змінити смугу руху, - щоб не створювати аварійної ситуації перший з автомобілів має дочекатись зеленого сигналу у своєму напрямку. І тільки після цього рухатись через перехрестя. Якщо автомобіль стоїть у ряду першим, і йому необхідно рухатися у напрямку, вказаному на стрілці, - водій спокійно може рухатись на червоне світло світлофору.

Таких табличок на вінницьких перехрестях наразі близько 15, однак згодом їх може з'явитися більше. СМЕД ВДАІ відпрацьовує питання необхідності додаткових розв'язок на перехрестях і при можливості буде встановлювати такі таблички поряд з світлофорами.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 395 від 22 квітня 2009 рок «Про внесення змін до правил дорожнього руху» незабаром у Вінниці з'явиться ще одне нововведення у дорожніх знаках. Згідно з постановою додаткові обмеження швидкості руху можуть бути встановлені винятково у разі проведення дорожніх робіт разом з попереджувальним знаком 1.37 «Дорожні роботи». Наприклад, наразі на дорогах, які знаходяться поблизу навчальних закладів, - встановлено жовті таблички зі знаком «Діти» та обмеженням швидкості 40 км/год. Із затвердженням даної Постанови знак обмеження швидкості втрачає свою силу, і дорожники будуть їх замінювати на знаки з рекомендованою швидкістю. У даній ситуації Кабінет Міністрів України поставився більш лояльно до водіїв транспортних засобів, та залишається сподіватися, що цей кредит довіри вони виправдають і не будуть наражати себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Юрий
  Юрий
  16-06-09, 17:40 | IP:95.132.118...
  По Киевской из-за разросшихся деревьев вообще никаких знаков не видно. А возле 29-й школы знак 40 все-таки лучше оставить но сделать его заметным для водителей. Те, которые висят сейчас не видны вообще.
 • 2. defender
  defender
  05-06-09, 21:13 | IP:95.132.254...
  Один гонщик, проехавшийся возле школы под 80км/час перекроет положительное отношение ко всем адекватным водителям. А зеленые стрелочки - это хорошо!
 • 1. DINOSAUR
  DINOSAUR
  05-06-09, 18:39 | IP:91.124.98...
  Где-то правильно... Возле школ быстро и не проедешь, везде лежаки, да и голова на плечах.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)