Авто – „в заручники”. За комунальні борги

10.07.09 02:01 2473 2

Відтепер, за борги за комунальні послуги можна запросто позбутися автомобіля.

Авто – „в заручники”. За комунальні борги

Влада Вінниці дала доручення Державтоінспекції співпрацювати із Державною виконавчою службою, а саме - знаходити тих боржників, у яких є авто. Описати можуть будь-який автомобіль.

- Після того, як автомобіль арештується, власнику дається 10 днів для погашення усіх боргів, - пояснює державний виконавчий інспектор Староміського ДВС Олександр Кучма. – Якщо не сплатив, призначається експертна оцінка вартості і авто подається на аукціон. Із виручених грошей передусім погашаються борги за комунальні послуги, виконавчий збір, вартість еспертизи та документації. Решта - повертається власникові.

Поки боржники розрахуються за комунальні послуги, автомобіль буде на штрафмайданчику ДАІ. За словами старшого інспетора ДАІ Вінниці Михайла Петрика, якщо борг погасять до вечора, платити за штрафмайданчик не треба, якщо ні, то за першу добу перебування сплачується 200 гривень, за кожну наступну - по 10 гривень.

Утім, працівники виконавчої служби кажуть, що у більшості випадків боржники одразу ж біжать у касу і розраховуються до копійки.

P.S. За результатами першого дня операції з 15 вінничан десятеро розрахувалися з боргами. Загалом, на більш ніж 20 тисяч гривень.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Богдан
  Богдан
  14-07-09, 16:30 | IP:81.30.174...
  :)ПДР знаєш. А тепер подивись порядок судового стягнення через судовиконавців - на рухоме й нерухоме майно.Нєфіг все під себе грести як курка. У багатьох відомих у місті людей на себе з майна хіба що мобілка оформлена, а то все - мама, тесть...
 • 1. DINOSAUR
  DINOSAUR
  10-07-09, 23:07 | IP:95.132.174...
  Вот это гонят... можно реально в суд подать, при чём машина к долгам за квартиру ? В ПДР чётко сказано за что ГАИ имеет право забирать авто за штраф площадку, другие причины можно и НУЖНО оспаривать в суде и наказывать ГАИ за нарушение своих же распоряжений и приказов.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)