Вірус грипу насувається на Вінницю?

30.10.09 02:24 4173

У Вінниці у п`ять разів почастішали виклики на номер швидкої "103" зі скаргами людей на підвищену температуру, що є першою ознакою грипу чи ГРЗ.

Вірус грипу насувається на Вінницю?

Про це повідомив головний лікар станції швидкої допомоги Валентин Фіщук.

- Ще минулого тижня таких викликів було не більше десяти за день. А вже у середу, 28 жовтня, їх було 50, - каже Валентин Фіщук. - Характерно, що найбільше хворих - молоді люди, переважно студенти. Пенсіонерів з такими викликами майже немає. Це передусім тому, що молодь більше пересувається містом, легше одягається, а студенти гуртом сидять в аудиторіях. Визначити, що за хвороба одразу не можна. Грип це чи ні - можна дізнатися тільки після лабораторних досліджень.

Головний лікар швидкої зазначив, що прогнозувати епідемію зарано. Так само, як і пов`язувати почастішання викликів із невідомим вірусом, від якого на Західній Україні померло щонайменше 30 чоловік. Ріст захворюваності у нашому місті Валентин Фіщук пов`язує також з різким похолоданням. Тому радить поберегтись.

- Якщо відчули недугу, треба не виходити на роботу чи навчання, а йти одразу до лікарів, щоб не ускладнювати і не розносити інфекцію, - наголошує лікар.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)