Нещодавно громадський транспорт на семи маршрутах почав працювати довше

29.10.15 12:00 2609 0

Нещодавно громадський транспорт на семи маршрутах почав працювати довше

Восени у Вінниці для зручності пасажирів, відбулись зміни в графіках руху деяких муніципальних автобусів. А для покращення транспортного обслуговування мікрорайону Хутір Шевченка туди було продовжено автобусний маршрут №20. Такі зміни у транспортній системі міста відбулись після зустрічей в.о. міського голови Сергія Моргунова із вінничанами, які тривали протягом останнього місяця.

У Вінниці робота системи транспортного забезпечення постійно корегується відповідно до зміни пасажиропотоків та потреб мешканців. Нещодавно відбулись зміни у роботі муніципальних автобусів на семи маршрутах, вони стали працювати на годину, а в деяких випадках і на дві, довше. Такі побажання часто висловлювали вінничани на зустрічах з в.о. міського голови Сергієм Моргуновим. Тому Вінницька транспортна компанія після вивчення цих пропозицій подовжила графік роботи автобусів на маршрутах, які обслуговують мешканців Старого міста, Сабарова та Пирогово.

Так, транспорт на автобусному маршруту №1 «Залізничний вокзал – Педучилище» тепер працює не до 21:40, як було раніше, а до 22:40, автобус №2 («пл. Шкільна – ВПЗ») їздить до 00:20 хв. На маршрут №7 «вул. Примакова – Пирогова» останній рейс змістився з 20:35 на 22:17, а на №14 «Залізничний вокзал – Будинок Відпочинку» з 21:21 до 22:42. Автобус №21 «Педучилище – Барське шосе» працює на годину довше, до 22:42.

Щодо мікрорайону Сабарів, то тут подовжено час роботи автобусу №11 «Сабарів - вул. Ботанічна» з 20:25 до 22:05. А у мікрорайон Пирогово тепер довше ходять автобуси за маршрутом №5 «П’ятничани – вул. Комарова», графік змістився з 20:58 до 22:18.

Також на зустрічах з в.о. міського голови Сергієм Моргуновим вінничани піднімали питання щодо покращення транспортного забезпечення Хутору Шевченка. Враховуючи таку потребу мешканці цього мікрорайону, Вінницька транспортна компанія отримала доручення подовжити автобусний маршрут №20 у цей мікрорайон. Наразі вінничани, які там проживають, вже можуть користуватись послугами муніципального автобусу.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)