У п'ятницю останній день реєстрації осіб для проходження ЗНО

01.03.16 10:07 850 0

У п'ятницю останній день реєстрації осіб для проходження ЗНО

Департамент освіти і науки облдержадміністрації інформує про те, що станом на 29.02.2016 року для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у Вінницькій області зареєстровано 5540 осіб.

Реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 1 лютого і триватиме до 4 березня 2016 року. Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

Особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2016 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської, англійської, німецької, французької , іспанської мов.

Найбільше осіб зареєструвалося для проходження ЗНО з української мови та літератури – 6335; з історії України – 4539; з математики – 3224 осіб; з біології – 2112; з англійської мови – 1886. Найменшп кількість осіб зареєстрована для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з французької мови - 6; з німецької мови – 38 та з російської мови – 40.

Порядок реєстрації осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затверджено наказом МОН України від 11.12.2015 року за №1278.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)