Щоб вінничани знали, в честь кого отримали назви їх вулиці, на зупинках транспорту встановили інформаційні плакати

14.06.16 12:20 3010

Щоб вінничани знали, в честь кого отримали назви їх вулиці, на зупинках транспорту встановили інформаційні плакати

Протягом минулого тижня у місті на зупинках громадського транспорту було розміщено 11 плакатів з інформацією про особистостей, в честь яких було перейменовані деякі вулиці.

Інформаційні плакати на деяких зупинках громадського транспорту з’явились в рамках проекту «Історична зупинка». Його ініціатором виступила Громадська організація «Вінницьке історичне товариство», а виконавчі органи міської ради підтримали і допомогли в реалізації.

В результаті на 11 зупинках, які теж були перейменовані в рамках декомунізації, розміщена коротка інформація, чому саме було обрано ту чи іншу особистість для нових назв вулиць. В деяких випадках, таких, наприклад, як із вулицею Брацлавська, на зупинці розміщена коротка історична довідка.

Щоб вінничани знали, в честь кого отримали назви їх вулиці, на зупинках транспорту встановили інформаційні плакати

Загалом інформаційні плакати з’явились на трьох трамвайних зупинках по вул.Келецькій та по Барському шосе. Також на тролейбусних та автобусних зупинках по вулиці Брацлавській, Київській, Д.Нечая, М.Оводова, Якова Гальчевського тощо.

Фото

Щоб вінничани знали, в честь кого отримали назви їх вулиці, на зупинках транспорту встановили інформаційні плакати Щоб вінничани знали, в честь кого отримали назви їх вулиці, на зупинках транспорту встановили інформаційні плакати Щоб вінничани знали, в честь кого отримали назви їх вулиці, на зупинках транспорту встановили інформаційні плакати Щоб вінничани знали, в честь кого отримали назви їх вулиці, на зупинках транспорту встановили інформаційні плакати Щоб вінничани знали, в честь кого отримали назви їх вулиці, на зупинках транспорту встановили інформаційні плакати Щоб вінничани знали, в честь кого отримали назви їх вулиці, на зупинках транспорту встановили інформаційні плакати Щоб вінничани знали, в честь кого отримали назви їх вулиці, на зупинках транспорту встановили інформаційні плакати Щоб вінничани знали, в честь кого отримали назви їх вулиці, на зупинках транспорту встановили інформаційні плакати Щоб вінничани знали, в честь кого отримали назви їх вулиці, на зупинках транспорту встановили інформаційні плакати

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)