Як уберегтись від шахраїв? 10 найпопулярніших способів мобільного шахрайства

03.10.16 11:52 2002

Як уберегтись від шахраїв? 10 найпопулярніших способів мобільного шахрайства

Стати жертвою афери поштових шахраїв доволі просто, якщо ви людина довірлива й не схильна до скепсису. Схеми щодо того, як обдурити потенційних клієнтів у ласих до чужих грошей аферистів щораз варіюються та оновлюються.

За словами психологів у розставлені шахраями сіті частіше за все потрапляють соціально незахищені, безробітні та пенсіонери.

Фото

Як уберегтись від шахраїв? 10 найпопулярніших способів мобільного шахрайства Як уберегтись від шахраїв? 10 найпопулярніших способів мобільного шахрайства Як уберегтись від шахраїв? 10 найпопулярніших способів мобільного шахрайства Як уберегтись від шахраїв? 10 найпопулярніших способів мобільного шахрайства Як уберегтись від шахраїв? 10 найпопулярніших способів мобільного шахрайства Як уберегтись від шахраїв? 10 найпопулярніших способів мобільного шахрайства Як уберегтись від шахраїв? 10 найпопулярніших способів мобільного шахрайства Як уберегтись від шахраїв? 10 найпопулярніших способів мобільного шахрайства Як уберегтись від шахраїв? 10 найпопулярніших способів мобільного шахрайства

"Моя Вінниця"
Теги: Вінниця
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)