Не хочеш платити двоставковий тариф? - оформлюй субсидію

24.03.10 10:56 4100 2

Вінничани, які оформили субсидію, не платитимуть абонентську плату двоставкового тарифу

Не хочеш платити двоставковий тариф? - оформлюй субсидію

За повідомленням Вінницької міської ради, з першого травня 2010 року вінничанам, які оформили державну субсидію, буде призначена муніципальна пільга по абонентській платі тарифу за теплопостачання, яка звільняє городян з низьким рівнем доходів від сплати постійної частини двоставкового тарифу за опалення. Обов’язковою умовою надання цієї пільги є відсутність заборгованості по сплаті за житлово-комунальні послуги або наявність договору реструктуризації заборгованості.

Наприкінці минулого року виконком Вінницької міської ради прийняв рішення «Про встановлення муніципальної пільги по абонентській платі тарифу за опалення». Це дало можливість запровадити додаткові гарантії щодо соціального захисту мешканців Вінниці, які мають невисокий рівень доходів.

Упродовж минулого року за призначенням державної субсидії до Головного управління праці і соціального захисту населення звернулось понад 12 тисяч вінницьких сімей. Порівняно з 2008 роком їх кількість зменшилась майже на півтори тисячі. Начальник Головного управління праці і соціального захисту населення Вінницької міської ради Тетяна Ставицька повідомила, що звернень поменшало через збільшення розміру пенсій та соціальної допомоги.

Протягом останнього року у Вінниці значно спростилась процедура оформлення субсидій. Спільно з ПП «Комп’ютер – дім» опрацьована програма та структура електронних файлів для автоматизованого вводу необхідних даних. Завдяки цьому громадяни економлять свій час для оформлення документів. Їм не потрібно звертатись до паспортних столів та до підприємств-надавачів комунальних послуг, щоб зібрати додаткові довідки про нараховані суми за житлово-комунальні послуги.

Начальник Головного управління праці і соціального захисту населення Вінницької міської ради Тетяна Ставицька звертає увагу вінничан на те, що не варто відмовлятися від державної субсидії, якщо її розмір виявиться невеликим. «У разі підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги автоматично збільшується і розмір призначених житлових субсидій на оплату цих послуг, - говорить Тетяна Ставицька. – Крім того, субсидія є безповоротною і її отримання не пов’язане зі зміною форми власності житла».

Для довідки:

З питаннями, пов’язаними із оформленням житлової субсидії, а також для призначення муніципальної пільги мешканцям м. Вінниці необхідно звернутися до управління праці і соціального захисту населення за місцем проживання:

 • в Ленінському районі №1 (Центр) – вул. І. Бевза,36 (тел. 61-84-06)
 • в Ленінському районі №2 (Вишенька) – вул. Космонавтів, 30 (тел. 51-13-63);
 • в Замостянському районі – вул. 50-річчя Перемоги, 7 (тел. 27-04-11);
 • в Староміському районі – вул. Островського, 85 (тел. 27-83-31)
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Алла
  Алла
  31-03-10, 16:43 | IP:79.143.34...
  Ходила оформляти субсидію до центру по вул.І.Бевза 25го березня.
  Натрапила на стіл №5(на жаль не пам'ятаю прізвища особи, яка проводила прийом).
  Особа, яка мене приймала(неможу назвати її людиною) говорила зі мною різко, образливо, мало не лайкою, насамкінець сказала, що супсидія мені належить тільки на опалення, і на цей рік я з оформленням запізнилась (але це-ж не так).
  Чи є сенс у тому, щоб робити пільги, якими неможна скористатись, і чи несуть ваші службовці відповідальність, за те, що дозволяють собі такі грубощі по відношенню до відвідувачів?
 • 1. Octopus
  Octopus
  24-03-10, 14:42 | IP:81.30.167...
  Ну нарешті, хоч про малозабезпечених подбали!!! чуть-чуть....
  Я взагалі за відміну двоставкого тарифу, краще платити тільки по факту за надану послугу, а не кредитувати теплокомуненерго коштом мешканців міста, сплачуючи за опалення влітку!! -)))
  Чого тільки не придумає влада щоб утримувати морально застарілі і не економні котельні з мізерним КПД. Необхідно створити умови для массового переходу на автономне опалення, нове жетло будувати ТІЛЬКИ з автономним опаленням!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)