Студенти стежитимуть за порядком на пляжах

29.05.08 09:57 2706

Із наступного вівторка за порядком на вінницьких пляжах стежитимуть студенти університетів, які входять до загонів "Пляжного патруля".

Студенти стежитимуть за порядком на пляжах

27 травня Анатолій Ворона, заступник міського голови на нараді з керівниками ВНЗ повідомив, що від кожного навчального закладу потрібно по 10 студентів, які змогли б чергувати протягом тижня з 11-ї до 16-ї години. "Але це обов`язково повинні бути добровольці, інакше нічого з того не вийде", - додав він.

Разом із студентами патрулювати пляжі будуть і медики. Маршрути чергування міліціонерів патрульно-постової служби теж змістять ближче до пляжів. Їх молодь з "Патруля" буде викликати, коли не зможуть самотужки вгамувати надто буйних відпочиваючих.

- Міліціонерів не вистачить, щоб слідкувати за порядком на пляжах, тож сподіваємось, що молоді люди з "Пляжного патруля" будуть давати приклад відпочиваючим, робитимуть зауваження, коли хтось заважатиме своєю поведінкою іншим, - каже Руслан Анфілов, начальник відділу у справах сім`ї, молоді та туризму міської ради. - Дуже важливо, щоб були представлені всі ВНЗ Вінниці, аби довести, що це дійсно необхідно вінничанам, а студенти дійсно піклуються про своє місто.   

"Пляжний патруль" з"явився у Вінниці минулого року. Це ініціатива студентської ради при міському голові.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)