До уваги вінничан! Перевірте свої дані у Державному реєстрі виборців

03.08.10 10:17 2600 5

Відділи ведення Державного реєстру виборців міста Вінниці запрошують городян перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців

До уваги вінничан! Перевірте свої дані у Державному реєстрі виборців

Цьогорічною датою проведення чергових місцевих виборів Верховна Рада України призначила 31 жовтня. Саме цього дня громадяни матимуть змогу здійснити своє волевиявлення та обрати міських голів, депутатів обласних, міських, сільських та селищних та рад. Аби уникнути непорозумінь у день виборів, слід заздалегідь звернутися до відділів ведення Державного реєстру виборців та уточнити свої персональні дані.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради у Ленінському районі м. Вінниці Анатолій Синявський розповів, що у цьому році Центральна Виборча Комісія відмінила проведення щорічного уточнення реєстру виборців. Причиною цього стало пізнє прийняття ВРУ постанови про дату проведення виборів. «У відповідності до Закону усі заяви від виборців, подані пізніше як за два дні до виборів, залишаться без розгляду, - говорить Анатолій Синявський. - Таким чином, ми просимо заздалегідь звернутися до відділів ведення Державного реєстру виборців для уточнення та перевірки своїх персональних даних».

За словами Анатолія Синявського, для того, аби це зробити необхідно звернутись до відділів ведення Державного реєстру виборців за адресою вул. 50-річчя Перемоги, 7 (кабінет №337). При собі потрібно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища - ще й документ, що підтверджує ці зміни.

В першу чергу, до відділів реєстру повинні звертатись громадяни, які голосуватимуть вперше та громадяни, які за заявою змінювали виборчу адресу. Крім того, перевірити свої дані у списках виборців повинні ті особи, які, в силу різних обставин, не голосували з 2007 року, але мають бажання проголосувати на чергових місцевих виборах цьогоріч. Городянам, які ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС, які проходили строкову військову службу та звільнились після виборів Президента України, а також тим, хто звільнився з установ виконання покарань після 07 лютого 2010 року, також необхідно перевірити на достовірність свої персональні дані у Реєстрі виборців.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Алекс
  Алекс
  15-08-10, 23:20 | IP:77.123.110...
  Не знаю кто такой это ваш Синявский, да вобщем, и знать не хочу, но, во-первых, не вам судить - имеете притензии - обращайтесь в суд, а, во-вторых, скажу я вам, что за чуть больше тысчи гривен в месяц выслушивать таких как вы, наверное, не мёд!

  З.Ы. Своего сына я на такую работу не "пристроил" бы!
 • 4. Доброжелатель
  Доброжелатель
  15-08-10, 23:00 | IP:77.123.110...
  Шановний(чи не дуже...), Наївний виборець, про що Ви таке говорите? Які сотні?? Перед тим як, вибачте, ляпати дурниці, самі б не полінувалися і перевірили, що там у Вас і ХТО Ви?
  Я на 100% впевнений, якщо, не дай Боже, в списку виявиться якась помилка - Ви перший почнете кричати, що ходили і виправляли... Так що краще не гайте часу... Скоро вибори! І не якогось там дядька в Києві, а самі що не є найважливіші для Вас!
 • 3. Вова
  Вова
  03-08-10, 15:29 | IP:92.113.31...
  Этого Синявского ещё нужно было судить при Кучме, а то сам случайно пригрелся, и сына пристроил, в ОСОБО секретном кабинете №337.
 • 2. Стас
  Стас
  03-08-10, 14:09 | IP:93.183.204...
  Уважаемый наивный избиратель! Именно для этого проверка и проводится заранее, чтобы в списки попали все. Не хотите - не идите, это ваши проблемы, никто ж никого под дулом АК не ведет.
 • 1. Наївний виборець
  Наївний виборець
  03-08-10, 12:31 | IP:95.135.155...
  Знову починають ломати комедію зі списками, а в підсумку сотні виборців, черовий раз не попадуть у списки, не дивлячись на те, що по 2-3 рази особисто Синявському приносили копії паспортів і інші документи.Ха-ха-ха-ха!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)