Батьки Вінниччини контролюватимуть своїх дітей у школі по мобільному телефону

21.09.10 06:41 3156 4

У Вінницькій області стартує проект «Єдиний соціальний портал шкіл України»

Батьки Вінниччини контролюватимуть своїх дітей у школі по мобільному телефону

Перший його етап «СМС-щоденник» планують впровадити по усій області. В СМС-режимі батьки отримуватимуть інформацію про успішність та дисципліну своїх чад безпосередньо зі шкільного сервера. Вартість таких послуг, за словами представників проекту, становитиме 5 грн. в місяць. Обласний очільник висловився за безкоштовне обслуговування неблагополучних та малозабезпечених родин.

«Проект допоможе педагогам і батькам правильно організувати контроль за дітьми, які навчаються в загальноосвітніх школах, а також і за студентською молоддю», - вважає голова облдержадміністрації Микола Джига. Схвально про проект відгукнулись і керівники міських шкіл, яких губернатор запросив обговорити це питання. Так, у сьомій школі така система успішно працює чотири роки, а директор 12-тої школи стверджує, що батьки самі проявляють зацікавленість в такій розсилці.

Координатор проекту Олексій Кириленко говорить, що послуги надаватимуться згідно з укладеними договорами, а оплату батьки проводитимуть або через банк, або через платіжні термінали.
Микола Джига упевнений, що СМС-моніторинг за місцем перебування дітей зможе упередити нещасні випадки. Він зазначив: «У час, коли іде бурхливий економічний і технічний розвиток, створюється маса небезпек для дітей. Тому системний контроль за дітьми може уберегти їх від різних негативних факторів». Несформовані вольові якості не дозволяють підліткам протистояти і численним спокусам – таким, як алкоголь, тютюн, наркотики, Інтернет-залежність та інше. Тому, переконаний голова облдержадміністрації, посилення контролю батьків і школи за учнівською молоддю сприятиме забезпеченню безпеці дітей та профілактиці правопорушень.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Людмила
  Людмила
  22-03-12, 11:07 | IP:81.30.163...
  Александр!
  О каком тотальном контроле вы говорите, по опыту я точно знаю, что когда ребенок загружен, кроме школьных занятий, еще какими-то занятиями, и знает что он не безразличен своим родителям, потому что они знают где он и как у него дела, поверьте мне, у него ответственности больше, прежде всего перед родителями, а в дальнейшем и перед собой
 • 3. анти Александр
  анти Александр
  03-02-12, 01:58 | IP:178.95.149...
  Я бы не был столь категоричен.
  Нормальный опыт. Тем более, что это дело добровольное.
  Руководствуясь вашей логикой Александр, надо убрать дневники!

  Это ж какой контроль ! Тотальный просто!
  Ай яй яй.
 • 2. mih
  mih
  21-09-10, 11:26 | IP:194.50.125...
  5 грн. в месяц абсолютно нереальная цена! Это всего лишь приманка для родителей, даже если предположить, что одна СМС стоит 10 коп., то заработок компаний в 3 грн. в месяц с одного родителя не рентабельный. Ведь надо содержать программный комплекс, сервера и обслуживающий персонал. А кроме того, кто заставит учителей делать дополнительную работу, заполняя еще и электронный журнал кроме бумажного? Да и компьютера нет в каждом классе. А один человек просто физически не успеет заполнить все данные за день про всех учеников...
 • 1. Олександр
  Олександр
  21-09-10, 11:16 | IP:95.135.20...
  Я б не був би таким оптимістом вводячи тотальний контроль за особистістю. Сьогодні тебе контролюють батьки поки ти школяр, потім тебе контролює держава. Ти з дитинства звикаєш до несамостійності у прийняті рішень. За тобою завжди нагляд. Ти у тюрмі. Це призведе до непоправних змін у психіці молодої людини. Наслідки можуть бути не передбачувані, а можуть і передбачуваними. Уже зараз можна сказати, що це призведе до росту інфантильності, зосередженості на собі та маргінілізації юного покоління (готи, емо і тому подібне), як наслідок ріст суциїдальних настроїв. Це початок перетворення людей у вулик.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)