Зовнішнє незалежне оцінювання – 2011

14.03.11 01:35 5041 1

Станом на 10 березня кількість зареєстрованих на ЗНО у Вінницькій області становить 8790 осіб, з них 5625 осіб – випускники загальноосвітніх навчальних закладів, 3165 осіб – випускники минулих років.

Зовнішнє незалежне оцінювання – 2011

Про це повідомили на прес-конференції начальник управління освіти та науки обласної державної адміністрації Ігор Івасюк та директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко.

Як і в минулому році тестування проходитиме по округах. Тільки цьогоріч кількість округів збільшена до 10, для зручнішого прибуття всіх бажаючих до закладів, де проходитиме державна підсумкова атестація. Враховано і потреби людей з обмеженими можливостями та людей з інвалідністю. А пільг для медалістів, як і в минулому році, не передбачається.

Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 грудня 2010 року № 1207 (п. 4.17) до 20 березня 2011 року регіональні центри оцінювання якості освіти будуть приймати реєстраційні документи від осіб, які не встигли зареєструватися до 28 лютого з об`єктивних причин або мають необхідність внесення змін до реєстраційних документів.

Новим в цьогорічній державній підсумковій атестації є впровадження персональної електронної реєстрації абітурієнтів. Кожен абітурієнт може самостійно зареєструватися, скориставшись Програмою створення заяви – реєстраційної картки, розробленою в Українському центрі оцінювання якості освіти та розміщеною на його офіційному веб-сайті (www.testportal.gov.ua), а також на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (www.vintest.org.ua).

Після того, як абітурієнт роздрукує заяву-реєстраційну картку та оформить її належним чином потрібно надіслати поштою не пізніше 20 березня 2011 року на адресу Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти ( вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009). Це дає можливість бажаючим не виїжджати до навчальних закладів. Для внесення змін до реєстраційних даних потрібно пройти повторну реєстрацію.

Особі, яка зареєстрована для проходження ЗНО, Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти надсилає рекомендованим поштовим відправленням запрошення - перепустка для участі в тестуванні. Якщо за три тижні до першого тестування абітурієнт не отримає запрошення – перепустку поштою, його можна буде роздрукувати, скориставшись персональною сторінкою, що створюється для кожного учасника після реєстрації на веб-сайті УЦОЯО (www.testportal.gov.ua).

Доступ до персональної сторінки здійснюється за номером сертифіката та ріn-кодом, указаним у ньому.

Оголошення результатів ЗНО відбудеться 5 серпня 2011 року.

На пробне тестування зареєструвалися 80% - випускників. Воно має бути максимально наближене до реального, акцент в тестових завданнях ставитиметься на практичне застосування знань та навичок випускників, зазначив Геннадій Кузьменко .

За словами Ігоря Івасюка цього року кількість бажаючих вступити до ВНЗ значно скоротилась. У зв`язку з цим державне замовлення скорочено на 4 %.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Svup
    Svup
    14-03-11, 09:39 | IP:81.30.161...
    Як на мене цьогорічне незалежне оцінювання не зовсім е правельним.

    ТОМУ ЩО ЯК ВІДОМО З ПРАКТИКИ ЛИСТИ ГУБЛЯТЬСЯ.!!!!! МОЖУТЬ БУТИ І НАВМИСНІ ВТРАТИ ДОКУМЕНТІВ1!!! ЦЕ НЕ Є ДОЦІЛЬНОЮ ОПЕРАЦІЄЮ!!!!!! ЗВІДКИ Я МОЖУ БУТИ ВПЕВНЕНИЙ ЩО МОЇ ДОКУМЕНТИ ПОТРАПИОИ ДО ПУНКТУ ПРИЗНАЧЕННЯ, І ДО ТОГО Ж ПОВТОРНА ВІДПРАВКА ЗАЙМЕ ЗНАЧНУ ЧАСТИНУ ЧАСУ! А В РЕЗУЛЬТАТІ ЧЕМНО ДАДУТЬ ВІДПОВІДЬ - "Вибачте ви не встигли подати свої документи....."

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)