В квітні у двох дитсадках міста введено додаткові групи

05.04.11 17:54 2413 1

Із початку квітня в дошкільних навчальних закладах №14 та 61 для зменшення черги до садочків вводяться дві додаткові групи.

В квітні у двох дитсадках міста введено додаткові групи

До кінця поточного року буде відкрито ще 13 таких груп. Таким чином, чергу до дитсадочків міста буде зменшено майже у п’ять разів.

Упродовж останніх чотирьох років у Вінниці спостерігається значне поліпшення демографічної ситуації. Ще у 2007 році дитячі садочки відвідувало 9,5 тисяч дошкільнят, а черга до них перевищувала 2 тисячі місць. Цьогоріч кількість діток, що виховуються у дошкільних закладах обласного центру, зросла до 13,2 тисяч, а черга, навпаки, зменшилась до 560 місць. А до кінця поточного року, завдяки відкриттю 15 додаткових груп, вона зменшиться ще на 450 дітей і становитиме 110 місць.

За словами начальника управління освіти Вінницької міської ради Володимира Буняка, у відповідності до програми розвитку освіти на 2011 рік, у різних районах міста до кінця поточного року буде підготовлено 15 додаткових груп для дошкільнят. «На сьогоднішній день у дошкільних навчальних закладах №14 та 61 вже відкрито дві додаткові групи, - говорить Володимир Буняк. – До кінця року у тих садочках, де є така можливість, буде відкрито ще 13 груп. Це будуть садочки у різних мікрорайонах міста, що дозволить вирівняти ситуацію відносно вільних місць у ДНЗ. Крім того, такі заходи дадуть можливість зменшити навантаження та чергу, а також покращити умови перебування діток у садочках».

Також Володимир Буняк повідомив, що вже у наступному, 2012 році, у мікрорайоні «Поділля» планується ввести в експлуатацію новозбудований дитячий садок на 280 місць. Крім того, зараз проводиться робота щодо повернення до комунальної власності міста двох дитсадків №78 та 69. Тож усі пропозиції батьків щодо влаштування дітей у дитячі садочки обласного центру будуть враховані.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Зина
    Зина
    05-04-11, 20:19 | IP:109.108.254...
    Мы благодарны руководству города за заботу о детишках. И хотелось бы, чтобы не успокаивались. Ведь снижение очереди достигнуто и путем превышения максимальной численности групп, что тоже нехорошо. И не только потому, что воспитательный процесс превращается в декларацию. В таких условиях нарушаются и санитарные нормы и ставится под вопрос здоровье и безопасность детей, что никакими желаниями, заклинаниями, мерами, законами и директивами не изменишь - нагрузка в школе и детском саду несоизмерима - учитель уже имеет дело с более самостоятельными детками и ответственность у него иная, хотя тоже не сладко.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)