На підписання договору із водоканалом підприємці витрачатимуть максимум три дні

01.07.11 15:18 3841

Комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» розпочинає працювати по-новому із мешканцями обласного центру.

На підписання договору із водоканалом підприємці витрачатимуть максимум три дні

Особливо це відчують підприємці, які раніше витрачали на укладання короткострокового договору із підприємством близько трьох місяців, а тепер на це у них буде йти максимум три дні. Про це директор КП «Вінницяоблводоканал» Василь Сиска повідомив 29 червня на черговому засіданні Ради підприємців при Вінницькому міському голові.

Питання про спрощення дозвільних процедур з надання послуг водоканалу підприємці піднімали на попередньому засіданні Ради. Тоді міський голова Володимир Гройсман звернувся до керівництва цього підприємства з пропозицією відпрацювати нову систему, яка дозволить значно скоротити час оформлення дозвільних документів.

В результаті роботи по оптимізації термінів виконання різних робіт відбулись наступні зміни: виготовлення технічних умов триватиме протягом 10 днів (раніше - 30 днів); обстеження об'єкту - 2 дні (раніше 10); виготовлення проектно-кошторисної документації буде виконуватись протягом 10 днів (замість 30); прийом громадян буде здійснюватись щоденно (раніше - 2 дні на тиждень).

Усі ці терміни будуть зафіксовані в окремому наказі директора підприємства, а за дотримання виконавської дисципліни буде здійснюватись ретельний контроль. «Для того, аби щось змінити у роботі підприємства, і щоб це було зручно і людям, і працівникам установи, - потрібно приймати системні рішення, - говорить міський голова Володимир Гройсман. - Тому дуже добре, що на «Водоканалі» будуть запроваджені зміни в напрямку роботи із споживачами».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)