Публічне обговорення виборчої реформи в Україні

07.11.11 02:49 Політика 2014

12 листопада 2011 року з 10.30 до 15.30 в місті Вінниця у приміщенні конференц – центру «Панорама» за адресою вул. Соборна 24, 6-й поверх ТРК «Магіцентр» (вхід поруч зі входом до Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці) відбудеться громадське обговорення виборчої реформи в Україні.

Публічне обговорення виборчої реформи в Україні

Метою проекту «Організація широкого та відкритого громадського обговорення питань удосконалення виборчого законодавства в Україні», є залучення якнайширшого кола експертів громадянського суспільства, а також представників усіх зацікавлених сторін до процесу реформування виборчого законодавства, створення умов для встановлення ефективного діалогу між законодавцями, громадськими експертами, виборцями і суб'єктами виборчого процесу, а також вироблення рекомендацій до виборчого законодавства.

До участі у заході запрошуються представники органів влади та місцевого самоврядування, політичних партій, громадянських організацій та засобів масової інформації, члени виборчих комісій, експерти з питань виборів.

Дискусія триватиме з 11:00 по 14:00. Початок реєстрації учасників -10:30.

З питань організації заходу прохання контактувати з Величко Наталією 063 62 86 785, n.velychko@opora.org.ua

Проект здійснюється у рамках проекту «Сприяння подальшому зміцненню виборчих процесів в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу та за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні


 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)