Увага - мешканців міста вводять в оману!

02.07.12 10:42 Політика 3509 1

Прес-служба Вінницької міської ради офіційно інформує мешканців міста, що в виданні газетного формату без вихідних даних «За Батьківщину», яке розповсюджується на території міста Вінниці, з посиланням на депутата Вінницької обласної ради Наталію Солейко – міститься інформація, яка вводить в оману мешканців міста.

Увага - мешканців міста вводять в оману!

У вказаному виданні розміщено інтерв’ю Наталії Солейко, в якому говориться: «На моїй посаді голови комісії (прим. – Вінницької обласної ради) я всіма силами намагаюсь реалізувати вказані принципи. … у минулому році за моїм зверненням, наприклад, було виділено кошти на спорудження сучасного стадіону для 34-ї та 35-ї шкіл зі штучним покриттям, вуличними тренажерами і знаряддям».

Ця інформація не відповідає дійсності, оскільки стадіон був споруджений в 70-роки, а на його реконструкцію, яка дійсно відбулась минулого року, не було витрачено жодних коштів ні з міського, ні з обласного бюджетів. Стадіон був реконструйований за кошти підприємств ТОВ «Шляхбудматеріали» та БМУ-3 в рамках інвестиційної угоди з виконкомом міської ради.

Оскільки вказане видання не містить вихідних даних, то міська рада не може звернутись до редакції щодо спростування. В зв’язку з цим Вінницька міська рада звертається до депутата обласної ради Наталії Солейко, якщо вона має відношення до даного видання, з вимогою вибачитись перед тими підприємствами, які реально зробили добру справу для дітей та мешканців мікрорайону Вишенька, а також перед самими мешканцями, оскільки саме вони остаточно і визначили долю цього проекту на громадських слуханнях.

Як ми повідомляли раніше, на Вишеньці відкрито шкільний стадіон із штучним покриттям

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Мыкола
    Мыкола
    02-07-12, 23:13 | IP:178.94.86...
    Началась предвыборная кампания,только врать не нужно жителям,я там живу и без Н Солейко,реконструкции не видать как своих ушей,то что стадион был построин в 70 об этом знает каждый порядочный человек,только в Департаменте у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю почему то таких не нашлось,понятно скоро выборы и Кудлаенко идёт по этому округу.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)