Вінницький окружний адмінсуд готує рішення щодо перерахунку голосів на 11 окрузі

01.11.12 13:37 Політика 2956 7

Сьогодні, 1 листопада, колегія Вінницького окружного адміністративного суду за головування судді Воробйової розглянула позовну заяву кандидата по 11-му одномандатному виборчому округу Олександра Домбровського. Кандидат позивається до окружної виборчої комісії щодо бездіяльністі під час підрахунку голосів і прийому виборчої документації та вимагає чесного перерахунку голосів.

Вінницький окружний адмінсуд готує рішення щодо перерахунку голосів на 11 окрузі

Під час слухань уповноважений представник ОВК Юрій Ямпольський визнав позов, а також визнав порушення закону під час прийому документації з 20-ї години 28 жовтня по 9-ту годину 30 жовтня. Зокрема, він зазначив, що на сьогодні згідно з законом прийнято документацію тільки з 15-ти виборчих дільниць (на окрузі всього нараховується 110 дільниць). За словами представника ОВК, документація, яка сьогодні знаходиться у кімнаті № 306 у приміщенні Правобережної адміністрації (в тому числі і та, що має пошкоджений вигляд) приймалася із порушенням закону, тобто лише із зовнішньою перевіркою цілісності коробів. А цілісність самих пакунків, де є бюлетені невикористані та бюлетені, на яких проголосовано за того чи іншого кандидата, поки не перевірено. Тому пан Ямпольський погодився, що необхідно за позовом Домбровського перерахувати ці бюлетені.

Звісно, на це знадобиться певний час. Припускається, що це займе від 2-х днів до тижня. Але без проведення перерахунку голосів неможливо встановити реальну картину на 11-му виборчому окрузі.

Наразі судді знаходяться у нарадчій кімнаті для прийняття рішення. Прогнозується, що позов буде задоволено, оскільки щодо нього не було ніяких заперечень.

Цікаво, що представник іншого кандидата по 11-му окрузі, який виявив бажання виступити в суді від імені третьої особи, зазначив, що він представляє інтереси кандидата Соловейко. Це викликало у залі суду певне пожвавлення та навіть сміх. Коли суддя попросив уточнити, кого ж все таки виступаючий представляє – Солейко чи Соловейко, – представник від кандидата визнав помилку та виправився, зазначивши, що є уповноваженим від кандидата Солейко. Після цього суд відмовив йому у представленні інтересів пані Солейко.

Варто зазначити, що через годину цей же суддя слухатиме позов уже колишнього голови ОВК № 11 Сергія Сітарського до Домбровського, проте зміст позову поки не відомий.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ВінницяОК
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7.
  01-11-12, 21:47 | IP:81.30.173...
  Олександре! Менi немае чого додати. Ви довiряете людинi,яка вже багато рокiв при владi,тiльки от чомусь ми не стали жити краще. Я ж в свою чергу можу сказати лише хорошi слова про Солейко Н. яка давно колись допомогла двом моiм дiтям дуже профессiйно i вчасно. Вона не е людиною влади i не при владi, то ж навряд чи зможе використати якiсь можливостi для свого захисту. Домбровському образливо,що його перемогла мало кому вiдома людина.Це просто означае,що його I"МЯ нiчого не варте!. Чогось на iнших округах голосували за тих,хто щось робив i не тiльки перед виборами. Особисто я не проти перерахунку, але й слiдкувати за ним мають обi сторони рiвноправно та одночасно. Як i пiдписувати акт про перерахунок.Якщо все буде виконано чесно i так i станеться, то це буде правильно.
 • 6. Олександр- Світлані
  Олександр- Світлані
  01-11-12, 21:00 | IP:92.112.61...
  Шановна Світлано, Ви помиляєтесь у своїй оцінці О.Г. Домбровського, я далеко не його захистник, і якби ми зусрілись то він би мене і не впізнав би, але про нього я можу говорити за його благородні вчинки, ну наприклад по відношенню до чорнобильців і афганців, вдів тих і тих, і ще багато інших навести прикладів.
 • 5. которийживенадаху
  которийживенадаху
  01-11-12, 20:37 | IP:46.203.114...
  якби Домбровський вирішив махлювати - він би попереше намахлювавл зі складом ОВК, в якому, нагадаю ГОЛОВА - ДОВІРЕННА ОСОБА СОЛЕЙКО (упс?), якби Домбровський хотів змахлювати ВІН БИ ЦЕ ЗРОБИВ, а не намагався просто перерахувати голоси. чого ж Солейко не хоче перерахунку, а? дайте хоч одну АРГУМЕНТОВАНУ відповідь, а не штабно-троляче про те, яка вона гарна й свята.
 • 4.
  01-11-12, 18:31 | IP:81.30.173...
  олександре! Ваш "досвiдчений профессiонал" Домбровський не зробив рiвним рахунком нiчого для мiста,як був мером.Та й не згадаю я його здобуткiв як керiвника областi.От громадяни й по достоiнству i оцiнили його. Таким як вiн мiсце де iнде,але не у ВР.
 • 3. Олександр
  Олександр
  01-11-12, 17:31 | IP:92.112.61...
  Але містом, областью і держввою мусять керувати нажаль НЕ янголи во плоті, а досвічені професіонали.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)