У Верховній Раді створено міжфракційну групу «Вінниччина»

11.01.13 15:17 Політика 3735 3

11 січна голова Верховної Ради Володимир Рибак оголосив про створення парламентської міжфракційної групи «Вінниччина». Очолив її народний депутат Григорій Заболотний, обраний у мажоритарному виборчому окрузі №17 у Вінницькій області.

У Верховній Раді створено міжфракційну групу «Вінниччина»

До нового об’єднання наразі увійшли 10 депутатів, серед яких :

 • Олександр Домбровський,
 • Петро Порошенко,
 • Микола Джига,
 • Геннадій Ткачук,
 • Олег Зарубінський.

- Поки що не надходило заяви про вступ до групи від Григорія Калетніка, Володимир Продивус наразі відсутній у парламенті, а Ігор Калетнік не може вступати до жодної з депутатських груп, оскільки є першим віце-спікером парламенту, – розповів «Вінниця ОК!» голова об’єднання Григорій Заболотний.

– Для створення депутатської міжфракційної групи достатньо 5-ти народних депутатів, у нас їх вже – 10! Ми зможемо брати участь у роботі будь-якого комітету, працювати з Урядом для того, аби лобіювати питання соціально-економічного розвитку Вінницької області. Якщо депутат-мажоритарник представляє кілька районів, то група – всю Вінниччину, – сказав Григорій Заболотний.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ВінницяОК
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Денис
  Денис
  27-01-13, 21:02 | IP:217.30.199...
  Ага, поки всі депутати працюють, чомусь Порошенко і ще деякі відпочивають за кордоном, ось так працює міжфракційна група шановні!!!
 • 2. вова
  вова
  15-01-13, 13:03 | IP:178.94.10...
  Олег Зарубінський не зміг підтвердити факт створення міжфракційного об’єднання «Вінниччина»

  «У Верховній Раді створено міжфракційне депутатське об'єднання "Вінниччина". Керівником об'єднання обрано позафракційного депутата Григорія Заболотного, який переміг на окрузі №17.

  До складу об’єднання "Вінниччина" увійшли 10 народних депутатів: Петро Порошенко, Григорій Заболотний, Микола Катеринчук, Олександр Домбровський, Олег Зарубінський, Ігор Куровський, Микола Джига, Віктор Жеребнюк, Михайло Герасимчук, Геннадій Ткачук. Повідомляють місцеві ЗМІ.

  Про це оголосив голова парламенту Володимир Рибак.

  «Свобода Слова в Україні» зв’язалась з Олегом Зарубінським, прізвище якого фігурує в ЗМІ, з проханням прокоментувати його створення та основні задачі міжфракційного об’єднання.

  Олег Олександрович наголосив, що він на 110 відсотків підтримує ідею об’єднання всіх без виключення вінницьких парламентарів, не за політичними уподобаннями, а саме для ефективного лобіювання інтересів Вінниччини не лише у Верховній Раді, а взагалі на державному рівні. Але не підтвердив своє членство в даному об’єднанні.

  «Такі розмови були, і я підтримав саму ініціативу, але є елементарна процедура, повинні відбутися установчі збори, на яких треба визначитись з пріоритетами діяльності, обрати відповідальних осіб за конкретні напрямки роботи. Такого зібрання не було, або, принаймні, я про нього не знаю, і тому заяву на входження в об’єднання писати просто не міг.

  Кого Ви бачите керівником даної групи депутатів? Адже у ЗМІ поряд з інформацією про створення об’єднання вже фігурує прізвище керівника – Григорій Заболотний, екс-голова Вінницької обласної Ради?

  «Скоріше координатором, а не керівником. Це ж не якась політична фракція, щоб керувати. Перш за все, це має бути досвідчена людина, яка, будемо відверті, повинна мати потужні зв’язки і підтримку в Уряді, міністерствах, установах, щоб ефективно просувати інтереси Вінниччини на державному рівні.

  Олег Олександрович, ви як досвідчений парламентарій вважаєте, що міжфракційне депутатське об'єднання "Вінниччина" є легітимним, адже про його створення оголосив голова ВР, але наразі жодної інформації на сайті Верховної Ради немає?

  «Питання ж не в цьому. Головне, щоб всі без винятку парламентарі-вінничани, незалежно від політичних симпатій і антипатій, від якихось бізнесових інтересів, консолідовано і продуктивно працювали на рідну Вінниччину і вінничан. А спікер, за регламентом, просто оголошує інформацію, яку йому подають».
 • 1. Борис
  Борис
  14-01-13, 09:24 | IP:188.0.141...
  Коли в будь-якому переліку лише 10 пунктів, то можна перелічити їх всі, а не писати "серед них".

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)