Азаров доручив Королевській слідкувати за Вінниччиною

21.01.13 16:13 Політика 3278 6

Прем'єр-міністр до кожної області приставив відповідального міністра.

Азаров доручив Королевській слідкувати за Вінниччиною

Кабінет міністрів України визначив міністерства та віце-прем'єр-міністрів, які будуть відповідальними за взаємодію з регіональною виконавчою владою.

Дане розпорядження було дане прем'єр-міністром Миколою Азаровим ще тиждень тому – у понеділок, 14 січня.

Регіони, роботу з якими координує перший віце-прем'єр Сергій Арбузов:

За безпосередню взаємодію із Автономною Республікою Крим та м. Севастополь відповідає Міністерство економічного розвитку (міністр Ігор Прасолов), за Харківську область - Міністерство доходів і зборів (міністр Олександр Клименко), Житомирську та Херсонську - Міністерство аграрної політики (міністр Микола Присяжнюк), Київську - Міністерство внутрішніх справ (міністр Віталій Захарченко), Вінницьку та Чернігівську - Міністерство соціальної політики (міністр Наталія Королевська), Львівську - Міністерство оборони (міністр Павло Лебедєв), Рівненську та Черкаську - Міністерство фінансів (міністр Юрій Колобов).

Регіони, роботу з якими координує віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко:

Взаємодію із Кіровоградською та Хмельницькою областями забезпечує Міністерство промислової політики (міністр Дмитро Колєсніков), Луганською та Чернівецькою – Міненерговугілля (міністр Юрій Бойко), Закарпатською – Мінприроди (міністр Едуард Ставицький). Регіони, роботу з якими координує перший віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул: Взаємодію із Волинською та Івано-Франківською областями покладено на Міністерство юстиції (відповідальний міністр Олександр Лавринович), Дніпропетровську та Одеська – Мінрегіон (міністр Геннадій Темник), місто Київ – Мінінфраструктури (Володимир Козак).

Регіони, роботу з якими координує віце-прем'єр-міністр Костянтин Грищенко:

Взаємодію із Запорізькою та Миколаївською областями покладено на Міністерство культури (відповідальний міністр – Михайло Кулиняк), Сумської - Міністерство закордонних справ (міністр Леонід Кожара), Полтавської та Тернопільської - Міністерство охорони здоров'я (міністр Раїса Богатирьова), Донецької - Міністерство освіти і науки, молоді та спорту (міністр Дмитро Табачник).

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Небайдужий
  Небайдужий
  22-01-13, 11:11 | IP:94.45.138...
  Не будьте наивными! Они все уже давным-давно миллионеры!
 • 5. 3
  3
  22-01-13, 09:47 | IP:82.207.102...
  Наташе повезло. Вова умеет благодарить за невмешателство центральных властей в дела Винницы. Благодаря этому Наташа было станет миллионершей.
 • 4. 2
  2
  21-01-13, 17:07 | IP:91.124.47...
  І особливо радує мін. аграрної політики для Житомира, де ліси, болота і Чорнобильська зона несумісні з великими обсягами с/г виробництва
 • 3. 2
  2
  21-01-13, 17:04 | IP:91.124.47...
  А взагалі-то вони великі БОЯГУЗИ, бо до Львівщини приставили оборону...
 • 2. 2
  2
  21-01-13, 17:02 | IP:91.124.47...
  Дозволю собі висловити перше враження. Як-не-як, які вони в своїй більшості не гнилі по своїй суті до глибини душі, вони все одно будуть в якомусь сенсі ближче до народу, якщо будудуть цікавитися якимись певними регіонами. Головне, щоб це не обернулось посиленням контролю і тотальною диктатури. Щоб до нас не вернувся остаточно совковий кримінал. В принципі, ідея цікава, але як завжди її використають для своїх шкуринх інтересів...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)