Оксана Калетник та Ігор Калєтнік захистили Ямпільську ЦРЛ від реорганізації

20.03.13 11:06 Політика 4376 7

Припинити реорганізацію Ямпільської центральної районної лікарні дав доручення прем’єр-міністр України Микола Азаров губернатору Вінницької області Івану Мовчану.

Оксана Калетник та Ігор Калєтнік захистили Ямпільську ЦРЛ від реорганізації

Таке рішення глава уряду прийняв після звернення народних депутатів Ігоря Калєтніка та Оксани Калетник завдяки своєчасно наданій ними інформації. Кабінет Міністрів України вивчив обґрунтування цієї проблеми та відмовився від реорганізації Ямпільської ЦРЛ заради проведення в регіоні медичної реформи.

Треба визнати: на сьогоднішній день медична реформа в Україні перетворилась на невдалий експеримент. Замість сучасних лікарень ми сьогодні бачимо масове закриття медичних закладів, неможливість громадян у чотирьох пілотних регіонах вчасно отримати медичну допомогу належного рівня. Особливо ця проблема стосується тих українців, які проживають у сільській місцевості. Практика централізації медичних установ і закладів, передбачена медичною реформою, виявилась провальною. Депутати неодноразово піднімали питання про скасування медичної реформи перед Кабінетом Міністрів, й надалі будуть вимагати від уряду припинити знущання над мешканцями пілотних регіонів, яким не пощастило потрапити під цей невдалий експеримент.

Ямпільський район – найбільш віддалений від обласного центру. І разом з тим найбільш населений у порівнянні з іншими районами Вінницької області, де проживають 42 тисячі мешканців. У разі перенесення лікарні мешканцям Ямпільщини для отримання кваліфікованої медичної допомоги потрібно було б долати сотні кілометрів. А мешканцям деяких віддалених сіл, таких як Михайлівка, Буша, – 167 кілометрів до найближчого кваліфікованого медичного центру. Це позбавило б громадян можливості вчасно та у повному обсязі отримати необхідне лікування.

Фахівці запевняють, що сьогодні в Ямпільській ЦРЛ хворим надається висококваліфікована медична допомога в різних галузях медицини – хірургії, акушерства і гінекології, неврології. Тут виконують хірургічні операції різної складності. Пологове відділення районної лікарні є одним з найкращих в області. Минулого року установою закуплено нове обладнання і апаратура, на ремонт у 2012 році витрачено понад 700 тисяч гривень. За участю спонсорів і коштів району в лікарню придбано сучасний рентген-апарат вартістю близько одного мільйона гривень, що є одним з найкращих в області.

Народні депутати своїми діями довели: сьогодні громада здатна впливати на рішення, що приймає керівництво держави, та, що діючи разом, завдяки небайдужості та активності громади, виконавча влада може чути, бачити в розуміти.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Народного депутата України Оксани Калетник
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7. Доктор
  Доктор
  21-03-13, 10:26 | IP:193.243.158...
  За развал медицины как отрасли в масштабах г. Винницы Рева должен уйти в отставку. Ну не может замполит (по образованию) руководить медслужбой!!!
 • 6. Кирило
  Кирило
  21-03-13, 09:41 | IP:77.121.119...
  Біда в тому що Вінницьку міську медичну галузь знищують ділетанти типу військового Реви та стоматолога Грабович,які не
  мають поняття в цій галузі,а міський голова та депутатський корпус не встривають в цей процес.Тільки ініціаторів об*єднання поліклінік дорослих та дитячих треба гнати з галузі.А ви,шановні пани журналісти,поспілкутесь з досвідченними лікарями,та з нами мешканцями міста,пройдіться по лікувальним закладах і подівіться на безлад який там робиться.А міський департамент охорони зоров*я сьогодні треба розігнати,як структуру заповнену бездарними особями,а набрати досвідченних фахівців.
 • 5. для ВВ
  для ВВ
  20-03-13, 18:19 | IP:82.207.102...
  похоже єто ви в Виннице не жили. Винницкая власть только делает вид, что против реформы. Кирилл прав, если бы городская власть не захотела - реформы не было бы. Ямполь - тому очень хороший пример. Не надо зацикливаться, что типа министерство принянло и все - надо рапортовать, что делаем. Можно и не делать, можно принимать решения сессии. Можно обращаться к народным депутатам (тем же Калетникам). А у нас посвистели-посвистели да и взяли и провели реформу.
 • 4. ВВ
  ВВ
  20-03-13, 16:28 | IP:141.138.109...
  Кирило, таке враження що ви останній рік у Вінниці не жили. Міська влада як раз так і чинила, як ви пишете
 • 3. Кирило
  Кирило
  20-03-13, 15:22 | IP:77.121.119...
  А як сьогодні обласна влада і АП дадутькоманду вуха повідрізати,то Реву з Грабовичами виконають і цю команду.І що місто не обирало двох депутатів до ВР і щоб захищали права городян від свавілля чиновників.Ліквідація міських закладів охорони здоров*я це злочин перед населенням міста.Треба було всій міській владі не репетувати "За",а гвалтувати проти і збирати людей на мітінги протесту.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)