У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації

03.04.13 17:50 Політика 2010 0

2 квітня у Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації

У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації

Соціалізм, без сумніву, можна зарахувати до тих глобальних феноменів, яких з точки зору впливу на історію людства не тільки важко переоцінити, а й неможливо точно виміряти. Реалії сучасного світу не залишають іншого вибору, окрім соціалістичного, навіть найзаможнішим країнам. А у свідомості громадян відбувається так би мовити «перезавантаження» суспільних цінностей та пріоритетів.

Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації

Не є виключенням й Україна. 2 квітня у Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації, на який було запрошене керівництво обласного комітету СПУ.

Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації

Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації

Під час пленуму  визначені основні пріоритети та перспективи розвитку, обговорені проблеми та шляхи їх вирішення.

Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації

В урочистій обстановці відбулося вручення партійних квитків новим членам партії, кількість яких на Вінниччині останнім часом почало стрімко зростати. Також після жвавого обговорення шляхом голосування одностайно було обрано нового першого секретаря міського комітету партії.

Фото

У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації У Вінниці місцеві соціалісти провели розширений пленум міської організації

"Моя Вінниця"
Теги: Вінниця
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)