Заява Сергія Кудлаєнко

18.06.13 16:35 Політика 3590 6

Заява Сергія Кудлаєнко

Я прийшов у Фронт змін, тому що розглядав цю партію як нову політичну силу, яка об’єднає навколо себе людей, орієнтованих на позитивні зміни в Україні. Протягом чотирьох років я був лідером обласного осередку партії Фронт змін і намагався саме таких людей збирати навколо себе.

Сьогодні відбувається об’єднання Фронту змін з Батьківщиною. Я зважував для себе все і прийняв непросте рішення не вступати в партію Батьківщина. Для мене це інша партія, позиції якої не у всьому співпадали з моїми позиціями і позиціями Фронту змін. Люди теж розділяли ці дві політичні сили. Той, хто хотів голосувати за «Батьківщину», той голосував. А що робити сьогодні з тими людьми, які довірили представляти свої інтереси депутатам від «Фронту змін»? Я вважаю, що не маю права зрадити цих людей.

Додам, що - і це всі знають - ніколи не були простими також мої стосунки і стосунки моїх коллег по Фронту змін з лідерами обласного осередку Батьківщини. Причина в тому, що в багатьох випадках позицію місцевих представників Батьківщини я вважав неконструктивною і відверто про це говорив. І я не готовий сьогодні з цими людьми повязувати свою майбутню діяльність.

Тому я хочу подякувати усім, з ким ми спільно працювали ці роки, і, звертаючись до своїх коллег, хочу сказати - сьогодні кожен має прийняти рішення самостійно. Що стосується наших фракцій в обласній та районних радах, то я і ті депутати, хто прийшли як депутати від Фронту змін і приймуть рішення, що вони не готові переходити в іншу партію, залишаться в наших окремих фракціях і в складі цих фракцій працюватимуть до кінця каденції. А якщо вони приймуть інше рішення - я поважатиму їх вибір.

Особисто я продовжу свою роботу як депутат обласної ради, не входячи до складу інших фракцій, і також надалі працюватиму на окрузі для своїх виборців, як це робив до цього. А що стосується списку кандидатів в депутати Верховноі Ради, то я з нього вийду. Це буде чесним кроком з мого боку.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Сергей
  Сергей
  19-06-13, 10:37 | IP:178.74.192...
  Молодец! Уважаю. Не стал выбирать путь, который легче.
 • 5. сірожі
  сірожі
  19-06-13, 10:14 | IP:213.239.211...
  Сирожа злякався йти в опозицію) Корабль ще не тоне, а пацюки вже тікають.
 • 4. Ваня
  Ваня
  19-06-13, 09:34 | IP:178.93.4...
  мэр - это власть в гододе!!! сережа в команде мера!!! значит тоже у власти!!!....отсюда вопрос - где и кто в нем видит оппозиционера?
 • 3. людачка
  людачка
  19-06-13, 09:30 | IP:217.30.204...
  тоже мне позиция...! развеселил! слился везде, то сиди и не вякай под крылом у мэра.
 • 2. Олександр
  Олександр
  18-06-13, 19:52 | IP:178.93.239...
  Дай-то бог, щоб наші вівці, їхніх вовків зїли. С.Кудлаєнко, ще молодий, він ще встигне стати на вірний шлях, а може вже на ньому стоїть. Час покаже.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)