Путін хоче скинути Порошенка до кінця наступного року - Ілларіонов

23.10.14 15:42 Політика 2772

За будь-якого розвитку подій Кремль не залишить спроб дестабілізувати Україну

Путін хоче скинути Порошенка до кінця наступного року - Ілларіонов

Президент Росії Володимир Путін хоче створити прокремлівську групу у новій Раді, яка має завдання повалити Петра Порошенка.

Про це заявив екс-радник Путіна Андрій Ілларіонов.

За словами Ілларіонова, серед кандидатів до Ради є чимало прокремлівських тушок, у тому числі і в складі демократичних сил.

Ілларіонов каже, що Путін поставив завдання створити максимально велику групу депутатів, яка б змогла блокувати роботу Ради.

Більше того, екс-радник точно називає терміни, який дав Путін на повалення Порошенка – до кінця 2015 року.

"Кремль зараз діє хитріше, більш творчо і, звісно, використовує значно більші резерви ресурсів. Замість зелених чоловічків прийшли інші зелені аргументи. І очевидно не в меншій, а значно більшій кількості", – заявив Ілларіонов.

За його словами, за будь-якого розвитку подій Кремль не залишить спроб дестабілізувати Україну.

Він вважає, що вісім місяців путінської агресії продемонстрували, що ЄС та США не спроможні дати відсіч амбіціям Кремля.

"Наступні два роки, а особливо зима і до кінця наступного року, як мені здається, будуть найбільш небезпечними. Тому що в цей час будуть мобілізовані всі можливі і неможливі ресурси для того, щоб закінчити цю програму – програму розвалу незалежної суверенної України", - прогнозує Ілларіонов.

Він переконує, що Путін хоче встигнути розвалити Україну до 2017 року, поки у США не пройдуть президентські вибори, оскільки вважає, що Барак Обама не зможе завадити його загарбницьким амбіціям.

"Голос Америки"

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)