Профільний комітет ухвалив рішення, що питання про зняття недоторканності суддів мало розглядатися у вівторок на вечірньому засіданні. Про це "Українській правді" повідомив депутат, член комітету Леонід Ємець.

"Терміново о 15 годині був зібраний комітет виключно з цих трьох питань (троє суддів - УП). прийшов один суддя Кицюк, спробував розповісти про порушення процесуальних моментів, які не дозволяють ставити питання про його арешт", - сказав Ємець.

"Ми прийняли рішення комітетом, що Верховна Рада має розглянути ці питання на сьогоднішньому вечірньому засіданні о 16:00 першим питанням", - додав він.

За словами депутата, четверо депутатів утрималися, "Ківалов взагалі пішов з зали засідання комітету під час голосування".

"Оскільки в залі зчинилася бійка, тепер в суддів є час до завтра, щоб накивати п\'ятами", - обурився Ємець і висловив сподівання, що "правоохоронні органи будуть охороняти честь, гідність та здоров\'я цих суддів, а за одно прослідкують, щоб вони не поїхали за межі території України".

Ляшко двічі за день влаштував бійку у Раді чим зірвав голосування по недоторканності суддів-порушників

Раніше голова Верховного Суду Ярослав Романюк дав згоду на затримання й арешт трьох суддів Печерського суду Царевич, Сергія Вовкв і Віктора Кицюка.

Царевич була однією із суддів, які виносили свідомо неправомірні рішення щодо активістів Автомайдана на базі сфальсифікованих даішниками протоколів. Справа стосувалася поїздки понад 1,5 тисяч людей у Межигір\'я наприкінці грудня 2013 року.

Раніше прокуратура Києва допитала Царевич за підозрою у винесенні свідомо неправомірних рішень щодо активістів Автомайдана.

Крім того, справу щодо неї було перекваліфіковано, оскількиз\'ясувалося, що "в неї були особисті інтереси". Речник київської прокуратури не уточнила, про що саме йдеться, пояснивши, що "це таємниця слідства".

Царевич і Кицюк були слідчими суддями в справі про вбивство Євгена Щербаня, у якій проходила й Тимошенко. Також Царевич разом із Сергієм Вовком і Ганною Медушевською входили в колегію суддів по першій справі Луценка.

Суддя Вовк підозрюється у винесенні свідомо неправосудного рішення по цивільній справі, якою позбавив законного власника його майна. Зазначене карне правопорушення кваліфікується по ч. 2 ст. 375 КК України.

Ляшко двічі за день влаштував бійку, цього разу він побився із Ігорем Єремеєвим, до групи якого перейшов Сергій Мельничук, з яким під час ранкового засідання бився Ляшко.Переглядів: 3148
Поширень: 0