Сьогодні у Вінниці побувала Юлія Тимошенко

07.05.10 18:42 Політика 4178 12

Сьогодні у Вінниці побувала Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко взяла участь у зустрічі з представниками опозиційних партій і рухів Вінницької області з питань координації опозиційної діяльності, у ході якої було ухвалено одностайне рішення про створення осередку Комітету захисту України Вінничини.

Сьогодні у Вінниці побувала Юлія Тимошенко

Метою створення осередку КЗУ є захист національних інтересів України спільними зусиллями політичних партій та громадських організацій на засадах рівності.

Станом на сьогодні до обласного осередку Комітету увійшли 27 організацій, серед яких політичні партії і громадські організації, зокрема, ВО "Батьківщина".

На зустрічі було обрано тимчасового координатора осередку КЗУ та ухвалено рішення про збори 12 травня, на яких визначатиметься організаційна структура та алгоритм діяльності опозиційних сил.

Сьогодні у Вінниці побувала Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко: відступників буде назавжди викреслено з команди БЮТ

"Наступного разу, коли буде формуватися фракція, вона буде формуватися з тих людей, які сьогодні будуть боротися, які сьогодні, можливо вони не є членами фракції, але вони стануть членами команди для того, щоб тримати удар", - заявила Юлія Тимошенко на прес-конференції у Вінниці.

Зокрема, Юлія Тимошенко повідомила, що одним із завдань її приїзду до Вінницької області є зібрання всіх депутатів БЮТ в місцевих радах, "щоб поставити перед ними чітке завдання проголосувати всі необхідні резолюції які засуджують дії Януковича, які вимагають його термінового усунення".

Лідер опозиції наголосила, що у разі відмови голосувати за такі рішення такі депутати від БЮТ будуть "виключені з фракції, з партії, вони будуть назавжди викреслені з команди".

Юлія Тимошенко: я хочу розбудити Україну

"Я хочу цими поїздками, як сьогодні в Вінниці, хочу просто будити Україну, щоб вона не спала, щоб вона відчувала цю небезпеку, щоб на фоні загального політичного розчарування, песимізму, політичної зневіри, апатії, на фоні всіх цих подій, щоб ми просто не втратили рідну державу", - заявила Юлія Тимошенко.

ФОТОРЕПОРТАЖ

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:www.tymoshenko.ua
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 12. Андрій П.
  Андрій П.
  10-05-10, 14:05 | IP:109.167.64...
  Анатолій, чиновники почували себе завжди добре. Просто одні змінювали інших, а автівки біля податкової завжди були шикарні.
  Андрій справедливо звертає вашу увагу на малий бізнес. На екрані Азаров обіцяє "податкові канікули", а насправді хочуть відмінити єдинний податок, а всі інші збори - збільшити.
  Йулі я не симпатизував ніколи, але поки Яник давить більше ніж вона.
 • 11. Анатолий
  Анатолий
  09-05-10, 19:31 | IP:95.132.228...
  Андрей ,а то что творилось до этого не беспредел.Каждый налоговик,пожарник курировал своих людей,а те в свою очередь платили за покровительство или этого не было.Посмотрите на стоящие вокруг мерии ,налоговой автомобили наших честных чиновников и посмотрите их декларации о доходах.Да при помаранчевых коррупция достигла сумасшедших размеров,а сейчас взялись наводить порядок так многие чиновники обосрались.
 • 10. Гість
  Гість
  09-05-10, 14:36 | IP:79.143.35...
  Сашко, якщо ти не помітив, то ЗЕК вже президент України :)
 • 9. Андрій
  Андрій
  09-05-10, 14:23 | IP:95.132.244...
  Знаете, работая в бюджетной сфере ощутил что все-таки какой-то порядок был, и даже такие "мелочи" как своевременная выплата зар. платы - это приятно. А сейчас обещают сокращения на 20-25%, зар. плата уже уменьшилась, малый/средний бизнес душат 2-ую неделю...так что поплачем еще за Юлей и даже за Ющенко. Вы пишете комментарии, как будто живя в другой стране. Вы что не видете что начинается беспредел? Азаров говорит на экран одно, а на деле - совсем другое. Да, "що було - бачили"...ну то ж не зека выбирать в Президенты?! Конечно посмотрим что будет... надежда умирает последней.
 • 8. Kap_22
  Kap_22
  08-05-10, 23:31 | IP:217.30.195...
  Хочу сказать товарищу "Остапу Бендеру": 1) Желать людям смерти- навлекать ее на себя. 2)Персонаж от которого вы взяли ваш ник был аферистом. Из этого можно заключить что аферист всегда поддерживает афериста. ЯНУКОВИЧ-вперед!!!!!!!!!!! )))))))))))))))))))))))))))))

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)