Костянтин Бондаренко: Праймеріз на наступних виборах може стати обов'язковою складовою виборчого процесу

27.08.10 13:43 Політика 1954

Народний праймеріз партії Сергія Тігіпка «Сильна України» став справжнім суспільним явищем і має всі шанси в майбутньому бути основою виборчого процесу. Про це заявив заступник голови партії «Сильна Україна» Костянтин Бондаренко в прямому ефірі радіо «Ера-FM».

Костянтин Бондаренко: Праймеріз на наступних виборах може стати обов'язковою складовою виборчого процесу

За словами Бондаренка, праймеріз – це один з ключових кроків до відкритості партійних списків, оскільки громадянам надається можливість взяти безпосередню участь у їх формуванні. «Праймеріз у нашому варіанті – це консультації з громадянами, бажання залучити людей до активної участі в складанні партійних списків», – сказав Бондаренко. На думку заступника глави «Сильної України», відпрацювавши праймеріз на майбутніх виборах до місцевих органів влади, можна буде розглядати варіант про впровадження в законодавство норми про проведення праймеріз на виборах до Верховної Ради.

Бондаренко також повідомив, що Народний праймеріз сильної України набуває дедалі більших масштабів. Із початку акції мобільні пункти для голосування відвідали понад півмільйона українців. «На сьогодні праймеріз найбільш активно проходить в Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Києві, Закарпатті, Чернівцях, Запоріжжі, Криму ... Я особисто спостерігав, як відбувається праймеріз в Одесі. Приємно усвідомлювати, що біля наших мобільних пунктів людей справді багато, всі дуже активно цікавляться», – повідомив Бондаренко.

Нагадаємо, свої кандидатури на внутріпартійні вибори висунули 1496 членів «Сильної України». По всій країні працює більше трьохсот мобільних пунктів «Народний праймеріз».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба партії "Сильна Україна"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)