Після ухвалення Податкового кодексу уряд реформуватиме митницю - Сергій Тігіпко

29.09.10 11:19 Політика 2191

В ефірі одного з телеканалів Віце-прем'єр-міністр і голова партії «Сильна Україна» розповів про переваги нового Податкового кодексу, після прийняття якого уряд планує взятися до роботи над митним законодавством.

Після ухвалення Податкового кодексу уряд реформуватиме митницю - Сергій Тігіпко

За словами Тігіпка, після прийняття нового Податкового кодексу Україна матиме одні з найнижчих податкових ставок, що позитивно сприймуть інвестори. «Ми зменшили кількість податків майже удвічі. Скорочуються всі основні ставки. У результаті ми отримаємо майже найнижчий ПДВ і податок на прибуток у Європі. Плюс, ми надаємо масу пільг. Інвестори відчують це і відгукнуться», – сказав Тігіпко. Він також додав, що нове законодавство спрямоване на боротьбу з корупцією. «Ми перекриваємо можливості, завдяки яким через страхові компанії, роялті, деякі види спрощеної системи оподаткування виводилися дуже великі гроші», – зазначив політик.

Також передбачена відповідальність чиновників за зловживання і невиконання своїх обов'язків. «У новому Податковому кодексі прописана персональна відповідальність представника податкової, який безпідставно відмовився приймати декларацію. А ще закладений штраф за несвоєчасне повернення ПДВ у розмірі 120% ставки НБУ від невідшкодованої суми», – підкреслив Тігіпко.

Крім того, віце-прем'єр повідомив, що уряд планує приступити до кодифікації митного законодавства відразу після прийняття Радою Податкового кодексу, яке, за прогнозами Тігіпка, відбудеться в найближчі 3-4 тижні.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Сергія Тігіпка
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)