Сергій Тігіпко: «Сильна Україна» націлена на ліберальні реформи, які необхідні країні»

04.10.10 17:07 Політика 2313

«Сильна Україна» буде дотримуватися демократичних принципів під час найближчих регіональних виборів

Сергій Тігіпко: «Сильна Україна» націлена на ліберальні реформи, які необхідні країні»

Про це голова партії, віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко заявив під час зустрічі з іноземними журналістами в Клубі Кабінету Міністрів. За словами політика, його партія йде у владу, щоб проводити реформи. «Ми – правоцентристська партія. Ми говоримо, що Україні сьогодні потрібні ліберальні реформи, і ми націлені на ці реформи. Якщо думати про перспективи партії, то, мені здається, інколи краще програти в посади, але володіти ідеєю і працювати на неї», – підкреслив Тігіпко.

Коментуючи питання про демократичність виборчого процесу, політик зазначив, що п'ять останніх виборів в Україні були визнані демократичними, і зараз на виборах в регіонах йде жорстка конкуренція. Він також підкреслив, що відданість ліберальним реформам і принципам демократії повинна залишатися ключовим пріоритетом розвитку України.

«Ви можете знайти багато принципів, які у нас не на сто відсотків відповідають європейським стандартам демократії. Але якщо подивитися на наших сусідів, то ви побачите, що у нас геть не найгірша ситуація з демократією. Комусь це може не подобатися, але ми – молода демократія. З часом, я думаю, ми будемо дотримуватися всіх стандартів, але зараз ми проходимо непростий шлях – і, слава Богу, що проходимо його», – сказав політик.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба партії "Сильна Україна"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)