В костеле монахиням подбросили новорожденную девочку

20.02.12 12:38 2181 5

Впервые за год в Виннице брошенного младенца оставили в "Окне жизни", а не на морозе

В костеле монахиням подбросили новорожденную девочку

В Виннице в первые за год женщина воспользовалась «Окном жизни», установленном при монастыре монахинь сестер Каносиянок. Это «окно» представляет собой специальную капсулу для детей-подкидышей, от которых отказались их матери. Оно устроено таким образом, чтобы сохранить жизнь и здоровье ребенка, до того момента, как его обнаружат монахини.Об эом сообщают региональные СМИ.

Известно также, что монахиням принесли девочку весом 3 кг 115 граммов и рост 52 сантиметра. Монахини также вызвали милицию и врачей. Сейчас ребенок находится в винницком центре матери и ребенка, а правоохранители разыскивают женщину, которая может быть матерью девочки, несмотря на то, что «Окно жизни» якобы гарантирует анонимность матерям.

Отметим, что «Окна жизни» созданы при римско-католических монастырях в разных странах мира. Его цель - сохранить жизнь младенцам, от которых отказываются горе-роженицы. В Виннице такое «окно жизни» появилось 14 февраля 2011 года. Впрочем, подобную инициативу поддержали и в других городах Украины. Например, такие же капсулы установлены в Одесской области.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Багнет
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Олександр
  Олександр
  20-02-12, 16:07 | IP:178.95.36...
  Це подія недільної давності, шановні жінки, Осана, Світлана, Лідія, саме так і буде, правоохоронці НЕ шукають ту маму яка народила ту дівчинку, А БАТЬКИ ТІЙ ДИТИНІ БУДУТЬ, ЗНАЙДЕНІ ОБОВ'ЯЗКОВО, ЯКЩО ЩЕ НЕ ЗНАЙДЕНІ.
 • 4. Лідія
  Лідія
  20-02-12, 15:32 | IP:178.74.230...
  А малечі залишається побажати знайти Маму та Тата!!!!!!
 • 3. Лідія
  Лідія
  20-02-12, 15:30 | IP:178.74.230...
  ....а правоохранители разыскивают женщину, которая может быть матерью девочки.....
  Звертаюсь через сайт до працівників правоохоронних органів. Не робіть дурниць. Якщо вже жінка пішла на це, то свідомо. Якщо ви займетесь пошуком, та ще й знайдете (боронь Боже), то вже ніхто і ніколи не скористається цим вікном життя. Стає не зрозуміло, який сенс у цьому вікні?

  Адже це вікно спасло малечу. То що ви робите??? А головне - яка ціль? ЗХАМЕНІТЬСЯ!!!
 • 2.
  20-02-12, 15:04 | IP:81.30.173...
  Горе рожениця,а де ж був горе-папаша? Вiн вiд дитини явно вiдмовився задовго до ii народження.Мене просто обурюе таке ставлення до жiнок.Поки чоловiки не несуть нiякоi вiдповiдальностi за народження дiтей,доти й будуть покинутi дiти.
 • 1. Оксана
  Оксана
  20-02-12, 12:48 | IP:91.124.13...
  "Горе-роженицы"?! Це горе-люди і горе людям. Добре, що ця хоч до монастиря принесла, а не в смітник кинула. Хоча, що тут доброго?..

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)