У Вінницькій обл. викрито посадових осіб райсуду, які займалися службовими підробками

15.10.08 10:21 2772

Працівники Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України викрили посадових осіб Замостянського районного суду міста Вінниця, що займалися службовими підробками, повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України.

У Вінницькій обл. викрито посадових осіб райсуду, які займалися службовими підробками

Зокрема, було встановлено факт внесення свідомо неправдивих відомостей до постанови суду в адміністративній справі за позовом військовослужбовців до військової частини про грошову компенсацію за продовольчі паї.

За даними оперативників, офіцери і прапорщики однієї з військових частин отримали в Замостянському райсуді судову ухвалу про задоволення їх позову та про стягнення з військової частини понад 140 тис. грн.

Як з'ясувала перевірка, відповідна справа за позовом військовослужбовців у провадженні Замостянського районного суду не перебувала. Під її номером було зареєстровано іншу адміністративну справу.

За матеріалами УБОЗ прокуратура Замостянського району порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 366 (службова підробка) Кримінального кодексу України.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:РБК Україна
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)