Підшипниковий завод розпродає майно

24.11.08 09:55 2196 1

500 робітників ”Вінницької підшипникової компанії” протестували біля облдержадміністрації проти невиплати їм власниками заводу 5 млн грн.

Підшипниковий завод розпродає майно

Із них 2 млн грн складають борги із зарплати, 3 млн — компенсація за примусове звільнення.

— Власник нашого підприємства — народний депутат Ліщинський — жодного разу не зустрівся із трудовим колективом, на наші листи та звернення не відповідає, ніякого зв’язку ми із ним не маємо, — каже голова профспілкового комітету заводу Петро Тютюнов. — Угода про ліквідацію заводу не підписується, борги та компенсація не виплачуються, дирекція заводу посилається на кризу. Люди у відчаї!

Вінницька облдержадміністрація направила лист народному депутату України, члену фракції Партії регіонів Олександру Ліщинському із пропозицією зустрітися та провести ділові переговори. 11 листопада збори відбулися. Із заводчанами говорив представник власника підприємства — Костянтин Кошелєв.

— Проект угоди про ліквідацію заводу передбачає за рахунок реалізації майна виплатити заборговану зарплату за квітень–жовтень цього року, а також компенсацію 3170 гривень кожному працюючому, — повідомив Кошелєв. — До 30 листопада виплатимо аванс 700 тисяч гривень для погашення боргу. У комунальну власність Вінниці передаємо приміщення трьох перших поверхів побутового корпусу N2. А це — 1154 квадратних метра площ.

Кажуть, згадані приміщення місто викупить. Гроші підуть на виплати робітникам. До 1 лютого 2009 року із заводчанами проведуть повний розрахунок.

Нині після всіх звільнень на підприємстві залишилися менш ніж 1 тис. робітників. Колись тут працювали 10 тис. осіб.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:"Газета по-українськи"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Олег
    Олег
    25-11-08, 16:18 | IP:89.21.79...
    Надо быть поэтом,что бы уничтожить такое уникальное предприятие,как ГПЗ-18.Ведь 10000 работающих-это приблизительно 30000 человек без куска хлеба.А вся беда в гнилой политике государства в отношении приватизации.Если бы раздовали предприятия бесплатно,но с условиями нормальной работы нового владельца с передачей другому,при неэффективной работе,то вдруг багатые люди(бывшие бездарные руководители хапуги) отстались с носом,а не деньгами в офшорах,правда не беспомощи,еще ноне при власти, некоторых областных чиновников.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)