Чиновникам Вінницької мерії зрізали зарплату

28.11.08 00:19 4314 24

Виконавчий комітет Вінницької міської ради у зв’язку з кризою вирішив запровадити режим економії бюджетних коштів.

Чиновникам Вінницької мерії зрізали зарплату

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у відповідному рішенні Вінницького міськвиконкому від 27 листопада.

Згідно з рішенням, мерія вирішила до кінця 2008 року не збільшувати чисельність працівників органів місцевого самоврядування і тимчасово призупинити прийом співробітників на вакантні посади, а також тимчасово заборонила своїм структурним підрозділам купувати автотранспорт, мобільні телефони, ноутбуки, меблі та побутову техніку.

Також мерія Вінниці вирішила в листопаді-грудні зменшити на 5% витрати з оплати праці працівників органів місцевого самоврядування, знизити на 5% витрати з придбання видаткових матеріалів та оплати послуг, а також не проводити до кінця 2008 року преміювання посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Як повідомляв УНІАН, раніше Президент України Віктор ЮЩЕНКО доручив Кабінету міністрів скоротити бюджетні витрати на утримання державного апарату влади на центральному й місцевому рівнях мінімум на 20%.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 24. Сергій
  Сергій
  02-12-08, 09:16 | IP:92.112.35...
  Звідки така знервованість?
  Повторюю! Ми живемо у дуже маленькому місті, а тому, я рекомендував би Вам утриматись він образ та некоректних висловлювань. Тримайте себе в руках і це буде запорукою Вашого як морального так і фізичного здоров"я! І на майбутнє, краще співрозмовника переоцінити а ніж недооцінити. На цьому дозвольте відкланятись, бо відчуваю, що Ви скоро захлинетесь власною піною! Всього Вам найкращого.
 • 23. несергій
  несергій
  02-12-08, 08:56 | IP:83.167.116...
  Ти, хлопче, видно не тільки дурний, а ще й сліпий і глухий. Бо не чуєш що кажуть люди - і все тобі мерещаться чиїсь "посіпаки". Я ще й не микола, неіван, непетро і не будь-хто. То ж недаром кажуть - на злодію шапка горить. Таки чиї ж будете, прошу пана?
 • 22. Сергій
  Сергій
  02-12-08, 08:12 | IP:92.112.35...
  Для Masterа (він же Несергій, Степан, Семен, Микола і т. д.): чого ж Ви (як Вас там - Сашко?), пане адміне так шаметушились. Хочете швиденько доповісти свому господарю?
  Не намагайтесь когось перехитрити. Всьому свій час. Ми живемо у дуже маленькому місті, а тому, я рекомендував би Вам утриматись він образ та некоректних висловлювань. Тримайте себе в руках і ця робота приноситиме Вам лише моральне та матеріальне задоволення!
 • 21. Master
  Master
  02-12-08, 00:44 | IP:94.248.116...
  Для Сергія:
  Невже сам Лёня Космос з Києва рішив у Вінницю переїхати і стати мером??? чи ваш новий мер ще більше космічніший ніж він? :)))
 • 20. несергій
  несергій
  01-12-08, 08:48 | IP:83.167.116...
  для сергія: то кажете з'явилась альтернативна позиція? nто розкажіть у чому вона полягає? у тому, щоб заперечувати всі ті зміни, які ми бачимо у місті? чи може у вашої "а-позиції" є великі досягнення на благо міста, які поки що ніхто просто випадково не помітив? і чи тільки в тому сила вашої "а-позиції", щоб анонімно брехати з за кута? чесно кажучи, дістали своїм флудом

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)