Вінниця.info: Керівник держреєстраційної служби Вінниччини приходить до людей «під шафе»?

06.06.13 16:14 6313 5

Місцеві засоби масової інформації неодноразово повідомляли про те, що серед вінничан наростає незадоволеність роботою новоствореної державної реєстраційної служби.

Вінниця.info: Керівник держреєстраційної служби Вінниччини приходить до людей «під шафе»?

Про це повідомляє сайт ВИННИЦА.info .

Нагадаємо, що до 1 січня цього року реєстрацією прав на нерухомість займалося міське БТІ. З нового року ці функції були передані державній реєстраційній службі.

В березні після особистого втручання губернатора Івана Мовчана та міського голови Володимира Гройсмана у відповідь на численні скарги мешканців на багатогодинні черги та тяганину з документами працівників цієї служби перевели працювати до «Прозорих офісів» на Соборній та Замості. Від них очікували, що у скляних стінах та у відлагодженій системі електронної черги проблеми із чергами та затягуванням видачі документів припиняться. Але цього не сталось.

Прозорий офіс

Вчора вранці  кореспондент сайту Вінниця.info став свідком ситуації, коли губернатора та міського голову, які йшли вітати журналістів з нагоди їх професійного свята, обступили люди, які стояли у черзі на оформлення і видачу документів щодо реєстрації нерухомості. Відвідувачі дуже емоційно скаржились на роботу міського відділу реєстраційної служби (авт. – шкода, що не було під руками фотоапарата).

Головне, на що нарікали люди, - те, що вони займають черги до реєстраторів речових прав з 5-ї ранку. А видача документів затягується на 2-3 місяці, хоча за законом вони повинні видаватись в термін до 14 діб. Через все це відвідувачам вже увірвався терпець (авт. – на разі не оформлено біля 900 звернень від вінничан).

Як стало відомо «Вінниця.інфо», на цьому історія не скінчилась. На вимогу відвідувачів почали розшукувати начальника реєстраційної служби обласного управління юстиції у Вінницькій області Івана Надольного. Коли ж він нарешті з’явився – відвідувачі, які стояли у черзі, звернули увагу, що від нього було чути спиртним. За інформацією, яку ми отримали з неофіційних джерел, Надольного було направлено до обласного наркодиспансеру для відповідного обстеження, де було зафіксовано факт вживання алкоголю на рівні близько 0,4-0,5 проміле (для порівняння – це удвічі вище тієї норми, при якій працівники ДАІ вважають недопустимим керування автомобілем).

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінниця.info
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Джоні
  Джоні
  20-08-13, 23:42 | IP:93.77.43...
  Кстати жалобы на руководителей структур города лучше писать на этом сайте в рубрике обговорення, дальше находите спілкування з мером, и пишите і реально помагает. Это для тех Каму корупция не нравиться
 • 4. Стас
  Стас
  10-06-13, 21:34 | IP:130.185.50...
  Нет профессии хороший человек. Есть работа, на которой ты должен быть выбрит, трезв и не в трениках адидас
 • 3. Екатерина
  Екатерина
  07-06-13, 12:48 | IP:178.74.206...
  В работе службы, конечно, есть проблемы. Я сама подавала документы на регистрацию и действительно - приходилось занимать очередь один раз в 6 утра, второй раз в 2 часа ночи. Но... в нашем БТИ я не могла зарегистрировать свою квартиру (имея на руках решение суда, мировое соглашение) на протяжении 3 лет!!! Постоянно находили новые причины для отказа. Я подавала документы на регистрацию 4 раза!!! И каждый раз в БТИ платились деньги за оформление документов, выход техника. Точно так же приходилось простоять целый день в очереди. Плюс ко всему - хамское отношение сотрудников и главы этой службы - Нагірняк Діни Борисівни. К людям относились как к, извините, дерьму. А все потому, что БТИ имела неограниченные полномочия по регистрации недвижимости в городе. Им было плевать даже на решения судов. Скажу честно, я, отчаявшись, уже искала пути просто \\\\\\\\\\\\\\\"дать на лапу\\\\\\\\\\\\\\\", чтобы избавиться от этих \\\\\\\\\\\\\\\"хождений по мукам\\\\\\\\\\\\\\\". Но сумма с тремя нулями в долларах за оказание такой услуги (речь о регистрации однокомнотной квартиры) показалась мне как-то чересчур. И вот с начала года зработала служба госрегистрации. Да, очереди ужасные, народ нервничает. Но я подала документы - и... О чудо!!! Через три недели забрала свидетельство о регистрации. Так что лично меня эта служба в конечном итоге избавила от одной из, как мне казалось, уже неразрешимых проблем.
  Что касается этой статьи - явная заказуха. Работа этой службы неугодна городским властям. Все дело в том что ранее сборы за услуги БТИ шли в городской бюджет, а теперь от службы регистрации (подчинена Минюсту) идут в центральный бюджет. Поэтому так много недовольства у \\\\\\\\\\\\\\\"горожан\\\\\\\\\\\\\\\".
 • 2. Олександр
  Олександр
  06-06-13, 19:01 | IP:178.92.48...
  Заказна стаття чи ні, нас перечічних мешканців міста, це зовсім не цікавить. Якщо посадова особа, на якого прямо поскаржились мешканці міста, в робочий час знаходилась в стані алкогольного сп'яніння, за це требе нести відповідальність, з вирішенням питання про службову відповідність займаній посаді.
 • 1. Ой, заказуха
  Ой, заказуха
  06-06-13, 17:53 | IP:92.112.80...
  Сколько стоит эта статья? Изложенный материал основан на неофициальных данных, как такое можно перепечатывать? Мне работа их службы не нравится, но это заказуха очевидная.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)