На хабарах «погоріли» голова райдержадміністрації та начальник відділу держкомзему

03.04.09 01:42 2876

230 тисяч гривень – таку ціну за позитивне вирішення земельного питання запросив керівник однієї з райдержадміністрацій мешканцю обласного центру, який звернувся з проханням виділити йому у користування земельну ділянку площею 90 га для ведення особистого селянського господарства та вирощування багаторічних насаджень.

На хабарах «погоріли» голова райдержадміністрації та начальник відділу держкомзему

А для прискорення оформлення необхідних правовстановлюючих документів на вказану земельну ділянку начальник районного держкомзему запропонував вінничанину передати йому «заохочення» в розмірі 105 тисяч гривень.

30 березня в службовому кабінеті голови райдержадміністрації працівники Відділу по боротьбі з економічними злочинами задокументували факт отримання ним зазначеної суми. Пачка гривневих купюр, помічених зрадливим надписом «ХАБАР», стала вагомим аргументом для порушення кримінальної справи, як і сліди люмінесцентної фарби на руках підприємливого держслужбовця.

Його підлеглий з держкомзему був більш обережним, тож незаконну винагороду у 105 тисяч отримав від вінничанина за межами кабінету в машині. Купу грошей він приховав в підвальному приміщенні та повернувся на службу, де його і затримали. Він і не здогадувався, що кримінальні походеньки з отриманням брудних грошей знімалися на відео оперативниками та долучені до матеріалів розслідування.

Як повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС Юрій Черкес, за даними фактами 30 березня прокуратура Вінницької області порушила відносно посадовців кримінальні справи за ознаками злочинів, передбачених ч.3. ст. 368 та ч.2 ст. 368 КК України. Підозрювані затримані у порядку ст.115 КПК України , проводиться подальше розслідування.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)