Уряд хоче відродити цукрову галузь

23.09.09 01:01 2434

22 вересня прем’єр-міністр Юлія Тимошенко з робочим візитом у Вінницький області. Колись цей регіон називали цукровим Донбасом.

Уряд хоче відродити цукрову галузь

В 90 роки Україна мала 191 цукровий завод і виробляла 5 з половиною мільйонів тон солодкого піску. Нині обсяги виробництва впали в 4 рази. Тимошенко обіцяє підсолодити життя цукровикам – через кредитування під обігові кошти для виробників буряка, частину відсотків погашатиме держава. Допоможе і сільськогосподарською технікою – її купуватимуть за кордоном у лізинг на пільгових умовах.

Нині Україна сама себе не забезпечує цукром – в планах уряду вийти на експорт. Поки основний конкурент буряка - тростина, собівартість продукту із неї значно нижча. Вартість українського цукру також можна знизити на третину, перейшовши на біогаз.

Прем‘єр сьогодні коментувала і питання приватизації одеського припортового заводу. За її словами вже зареєстровані для участі в аукціоні провідні норвезькі, польські та лівійські компанії. Уряд обіцяє, що це буде абсолютно прозора та чесна приватизація, яка дозволить залучити на одеській припортовий інвестора світового масштабу.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ICTV
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)