Українські психіатри лікуватимуть ігроманію

19.05.08 00:00 3029

Наприкінці квітня у Вінниці на базі обласної психіатричної лікарні N2 відкрили реабілітаційний центр для лікування хворих на ігроманію. За кілька сеансів фахівці допомагають дітям та дорослим позбутися залежності від гральних автоматів та комп’ютерів.

Українські психіатри лікуватимуть ігроманію

— Років зо п’ять тому психіатри не вивчали проблем ігрової чи комп’ютерної залежності, — розповідає директор центру Анна Гунько. — За даними Інституту соціології Академії наук України, 33 відсотки українців раз на місяць грають в азартні ігри. Довели, що 5 процентів підлітків проводять вільний час у гральних та комп’ютерних клубах.

Працівники центру кажуть: дорослі, які захоплюються азартними іграми та гральними автоматами, мають такі ж проблеми, як і діти. Вони стають дратівливими, прискорюється серцебиття, підвищується пітливість рук. На початкових стадіях ігроманії пацієнти не розуміють проблеми й не вважають себе хворими.

— У нашому центрі психіатри, психотерапевти, психологи, реабілітологи витягують із віртуального світу, — додає Гунько. — Лікування платне. Воно залежить від історії людини. До кожного випадку підходимо індивідуально.

У реабілітаційному центрі лікуватимуть пацієнтів з усіх регіонів України.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета по-українськи
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)