Росіяни купують Nemiroff

12.11.10 13:15 3089

За даними джерел, "Російський стандарт" домовився про придбання компанії Nemiroff. Самі росіяни до 15 листопада відмовилися коментувати цю інформацію.

Росіяни купують Nemiroff

"Російський стандарт" Рустама Таріко домовився про придбання одного з найбільших українських виробників алкоголю - компанії Nemiroff.

Джерело, близьке до однієї із сторін переговорів, підтвердило, що "компанія Nemiroff знайшла покупця і він з Росії ". Яка частка виставлена на продаж, і якою буде сума операції, джерела не говорять.

Представник Nemiroff повідомив, що поки переговори не завершені. Представник "Російського стандарту " додав, що до 15 листопада нічого коментувати не буде.

У лютому в ЗМІ була поширена інформація про те, що розлучитися з часткою в Nemiroff готові Яків Грибов (близько 40%) та Анатолій Кіпіш (30%), тоді як засновник Степан Глусь (близько 30%) має намір залишитися в бізнесі.

Нагадаємо, спочатку на Nemiroff було кілька претендентів: британська Stock Spirits, польська Central European Distribution Corporation (CEDC) і "Російський стандарт ". У липні польська компанія передумала купувати Nemiroff. Один з топ-менеджерів польського холдингу пояснював це високою ціною. У вересні про відмову від переговорів оголосила і Stock Spirits.

Тоді ж представник "Російського стандарту " повідомив, що компанія уклала "ексклюзивну угоду з Nemiroff щодо узгодження умов угоди на чотири тижні ". Інших подробиць жодна зі сторін не розкривала.

Представник українського виробника горілки не виключає більш низьку ціну, за якою можуть продати компанію, - близько 250 млн дол Топ-менеджер російського виробника алкоголю оцінює Nemiroff у 180-200 млн дол

Завдяки Nemiroff "Російський стандарт " зможе вийти на більш широкий сегмент, посиливши свої позиції, в тому числі і на російському ринку.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)