Ірина Швець, Наталія Лановенко та симфонічний оркестр Вінницької філармонії у програмі АRIA D’AMORE.Ірина Швець, Наталія Лановенко та симфонічний оркестр Вінницької філармонії у програмі АRIA D’AMORE.

15.11.17 974

Дорогі вінничани та гості міста.

15-го листопада народна артистка України Ірина Швець, солістка філармонії Наталія Лановенко та Симфонічний оркестр Вінницької філармонії презентують незабутню програму АRIA D'AMORE.

На вас чекають найвідоміші оперні хіти та арії із класичних оперет.

Відчуйте подих справжнього вітру кохання в залі філармонії 15-го листопада о 18:30

Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70 та на офіційному сайті філармонії — filarm.vn.ua.

Фото

Ірина Швець, Наталія Лановенко та симфонічний оркестр Вінницької філармонії у програмі АRIA D’AMORE. Ірина Швець, Наталія Лановенко та симфонічний оркестр Вінницької філармонії у програмі АRIA D’AMORE. Ірина Швець, Наталія Лановенко та симфонічний оркестр Вінницької філармонії у програмі АRIA D’AMORE. Ірина Швець, Наталія Лановенко та симфонічний оркестр Вінницької філармонії у програмі АRIA D’AMORE. Ірина Швець, Наталія Лановенко та симфонічний оркестр Вінницької філармонії у програмі АRIA D’AMORE. Ірина Швець, Наталія Лановенко та симфонічний оркестр Вінницької філармонії у програмі АRIA D’AMORE. Ірина Швець, Наталія Лановенко та симфонічний оркестр Вінницької філармонії у програмі АRIA D’AMORE. Ірина Швець, Наталія Лановенко та симфонічний оркестр Вінницької філармонії у програмі АRIA D’AMORE. Ірина Швець, Наталія Лановенко та симфонічний оркестр Вінницької філармонії у програмі АRIA D’AMORE. Ірина Швець, Наталія Лановенко та симфонічний оркестр Вінницької філармонії у програмі АRIA D’AMORE. Ірина Швець, Наталія Лановенко та симфонічний оркестр Вінницької філармонії у програмі АRIA D’AMORE.

"Моя Вінниця"

Проходить у закладах