Спільний концерт берлінського рок-гурту Die Hоchste Eisenbahn та тріо PanivalkovaСпільний концерт берлінського рок-гурту Die Hоchste Eisenbahn та тріо Panivalkova

17.04.18 82

17 квітня у Вінниці відбудеться спільний концерт берлінського рок-гурту DieHоchsteEisenbahn та українського музичного тріо Panivalkova. Виступи відбудуться в рамках спільного музичного турне з нагоди Українсько-німецького року мов. Вхід на на концерт – вільний, за умови реєстрації.

Самобутній гурт DieHöchsteEisenbahn та яскраві Panivalkova дивуватимуть публіку драйвовим виконанням та незвичним міксом музичних інструментів: клавішних, укулеле, барабанів, перкусії, кастаньєт та ін. Panivalkova знайомі українським слухачам виступами на шоу Х-Фактор, Koktebel Jazz Festival, ZaхidFest, Файне місто, ГОГОЛЬФЕСТ, Z-Games, Atlas Weekend, Hedonism. У 2017 гурт здійснив перше музичне турне Європою, а після повернення – тур Україною.

“Музика – це універсальна мова, що допомагає краще відчути іншу культуру, — говорить директорка Goethe-Institut в Україні БеатеКьолер. — На концертах в рамках Музичного турне на слухачів чекають несподівані імпровізації, виразні образи та шоу, а найголовніше — синергія мов — мелодійної української та ритмічної німецької”.

Деталі концерту:

Вінниця. 17 квітня о 19:00, клуб «Планета Мода-Бар» (вул.Стеценка, 75 А).

Сторінка події у Фейсбуці.

Організатори Українсько-німецького року мов 2017/2018 — Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини, Посольство Німеччини в Україні, Goethe-Institut в Україні, Міністерство закордонних справ України.

"Моя Вінниця"

Проходить у закладах

  • Планета MODA-BAR

    Планета MODA-BAR

    Початок: 19-00

    м. Вінниця, вул. Стеценко, 75 а
    +38 0432 69-04-40, 69-67-10, 067 285-56-62