Зелена зала кінотеатру ім. М. Коцюбинського:
12 серпня - початок сеансів: 15-50, 19-50
з 13 серпня - початок сеансів: 20-00

Червона зала кінотеатру МИР:
з 12 серпня - початок сеансів: 12-00, 16-00, 19-50

Актори:
Ніколас Кейдж, Джей Барушель, Моніка Беллуччі, Альфред Моліна, Етан Пек, Тереза Палмер, Тобі Кеббелл, Пейтон Ліст, Еліс Кріге, Омар Бенсон Міллер, Джейк Черрі, Роберт Капрон, Кейт Горни, Николь Эхингер, Шон Патрик Рейли, Джеймс А. Стефенс, Оуэн Дж. Мерфи, Мэниш Патель, Джабари Грэй, Грегори Ву, Роберт Фили, Indy Rishi, DuVal Aristedes Philip, Jen Kucsak, Маршалл Фактора, Йен Альдо, Кевін Кеннон, Maha Chehlaoui, Marika Daciuk, Томас Дюпон

Режисер: Джон Тертелтауб

Продюсер: Джеррі Брукхаймер, Ніколас Кейдж, Тодд Гарнер, Норман Голайтлі, Бен Абер, Чад Оман, Майк Стенсон, Бригхэм Тейлор, Бэрри Х. Уолдман

Сюжет:
Дейв - студент коледжу, який намагається скласти іспити з фізики та призначити побачення дівчині своєї мрії Бекі. Раптово в його життя вривається ексцентричний Бальтазар Блейк. З\'ясовується, що Бальтазар - сучасний чарівник, який довгий час шукав людину рівну, чи що перевершує за силою його самого.

Коли давній ворог Бальтазара, Максим Хорват загрожує не тільки знищити Блейка, а й зруйнувати весь Нью-Йорк, Бальтазар береться навчати Дейва науці та мистецтву чарівництва. Несхожим одне на одного ворожбитів належить разом зупинити сили зла. Дейву знадобиться вся його мужність, щоб пережити навчання, врятувати місто і звільнити дівчину, оскільки тепер він - учень мага.

Рецензія сайту www.multikino.com.ua:

Американська кіноіндустрія в чергове надає українському глядачеві смачний кусень фантастичного блюда.

Режисер фільму Джон Тартелтауб, який мало коли відрізнявся оригінальністю, випускає черговий фільм з Ніколасом Кейджем. Нагадаємо, що в минулому з їх спільної творчості виходили достатньо цікаві картини, інколи навіть такі, що заслуговували на продовження («Скарб нації»). Однак їх нове творіння навряд заслуговує на подальший розвиток.

Як виявилось, найцікавіше в цьому фільмі – шукати відверті голлівудські штампи, що вміло запозичені авторами фільму в інших популярних стрічок. І так, сама по собі концепція фільму – чаклунство – виглядає як спроба дещо оживити мотив, котрий в останні роки повністю присвоїла собі гарріпоттерівська епопея.

Сама історія як завжди в центр ставить дивакуватого, трохи чудного, мало що з себе значущого хлопця Дейва, в котрому несподівано відкриваються видатні вміння. Ах, ну так… трохи не забув про нещасливе кохання до трафаретної блондиночки Бекі (Тереза Палмер), котра з розвитком чаклунських вмінь у новоспеченого супергероя, поступового в нього закохується.

І в цього хлопця звичайно є вчитель – ефектно одягнений в потертий шкіряний плащ, а також оснащений багатьма іншими впізнаваними достоїнствами. Так само банально виглядає і його найлютіший ворог – Хорват (Альфред Моліна), зустрівши якого вперше на екрані, думаєш, що це – манхеттенський сутенер, а не злий маг.

Не обійшлося в цьому фільмі і без загадкового Єгипту – джерела сил для одного зі «страшних і жахливих» в цьому фільмі (sik!).

Не найкращі часи зараз переживає і Ніколас Кейдж – виконавець ролі Бальтазара Блейка (прикро, що навіть у виборі імен для персонажів сценаристи не проявили оригінальність – достатньо порівняти з ним ще одного кіношного чаклуна під таким самим ім’ям з Гаррі Поттера). Після, відверто кажучи, провального фільму «Пипець», Кейдж лишень через декілька місяців опиняється на місці мудрого вчителя, що готує до найважливішої в житті битви молодого воїна. При цьому варто звернути увагу на надто схожі ролі актора в обох цих фільмах – в попередньому він по суті займався тим самим – виховував в своїй дочці кілерські вміння.

Тим не менш, фільм не надто вже безнадійний – є в ньому два плюси: Ніколас Кейдж і Альфред Моліна непогано зіграли, а також дія в фільмі супроводжується класною музикою, над якою непогано попрацював композитор Тревор Ребін.

А тепер, увага – запитання (як в «Що? Де? Коли?»): «Хтось помітив в цьому фільмі хоч щось нове?» Відповідь очевидна…

Кому буде цікавий цей фільм? – питання не з простих. Якщо вам сподобався «Останній володар стихій» - в порівнянні з цим фільмом буде багато дуже (!) схожих способів кидатись блискавками, вогняними шариками та іншими чаклунськими витворами. В цілому ж фільм, очевидно, розраховано на тих, хто не в силах дочекатись виходу на екрани чергової серії Гаррі Поттера.

Стрічка важлива тим, що в чергове доводить недостатність інгредієнтів у відпрацьованому голлівудцями «рецепті успішного кіна»: невпинний екшн, відомі актори, трохи романтики (так щоб до сліз не доходило) і багатий супровід дії в фільмі невпинними жартами.