Телефон: 0432 68-06-51

Сайт

Дошкільний навчальний заклад № 58 "МАРІЙКА"

Функціонує у нас дві різновікові групи: садова і ясельна. Садочок відвідує 60 дітей.

Дякуючи депутату міської ради Васильєву В.П. та підприємству «Авіс», у 2004 році було добудовано спортивно-музичний зал та спальну кімнату для дітей садової групи.

Це дало нам можливість проводити гурткову роботу відповідно до інтересів дітей та запитів батьків. Так у нас діють гуртки:

  • «Маленькі фізкультурники»,
  • «Умілі ручки»,
  • вокальний,
  • театралізованої діяльності.

В дитячому садку, по-домашньому, затишно, зі смаком та любовю естетично оформлено ігрові та спальні кімнати з обладнаним ігровим майданчиком.

Колектив дитячого садка невеликий, як одна сімя, щоранку зустрічає малят і протягом дня створює атмосферу затишку та доброзичливості, а кухар готує дуже доброякісну та смачну їжу для дітей. Очолює його завідуюча Рудюк Марія Миколаївна.

Колектив має певні досягнення: неодноразово був нагороджений грамотами Виконавчого комітету Вінницької міської ради за зайняті перші місця у підготовці закладу до роботи у новому навчальному році, виставку квітів, «Українська зимова фантазія», «Ярмарка фахових сподівань».
 


Переглядів: 2201
Поширень: 0

Останні новини компанії

Злата Огнєвіч, Євген Галич і «Скрябін» у Вінниці на одній сцені!

Злата Огнєвіч, Євген Галич і «Скрябін» у Вінниці на одній сцені!

Злата Огнєвіч, Євген Галич та гурт "Скрябін" – співоче сузір’я зірок, яких поєднає у Вінниці одна подія. Перша - співачка, яка у 2013 році здобула для Україн...