Телефон: 0432 27-66-84 0432 27-87-34

Сайт

Вінницький міський Палац мистецтв "Зоря"

Вінницький міський Палац мистецтв є комунальним закладом культури міста, який спрямований на здобуття знань, умінь та навичок за інтересами, забезпечення потреби у творчій самореалізації, організації змістовного дозвілля населення міста.

Міський Палац мистецтв працює як заклад культури, що підпорядкований міській раді з 19.09.1996 року.

На сьогодні в міському Палаці мистецтв функціонує 167 клубних формувань :

18  колективів художньої творчості, з них народних та зразкових колективів,

21 фізкультурно-оздоровче формування, художня студія, гуртки «Сам собі модельєр», «Театр і мода», вивчення і удосконалення англійської мови, «Маленькі розумашки», клуб активних пенсіонерів «Чарівний клубок», клуб «Історичної реконструкції «Аркона» тощо.

В гуртках, клубах за інтересами займається 2400 чоловік, із них 1500 дітей.

Вихованці творчих колективів за 20 років понад 2000 раз ставали переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів та фестивалів.

Щороку в міському Палаці мистецтв проходить біля 170 заходів: концертні і розважальні програми, урочистості до загальнодержавних свят, тематичні та творчі вечори. Театралізовані  свята,  фестивалі, конкурси тощо. Протягом року заходи МПМ відвідує близько 120 тисяч чоловік.

За 20 років міський Палац мистецтв брав участь та був організатором близько 4000 заходів, які відвідали понад  2 млн. чоловік.


Переглядів: 33165
Поширень: 35

Останні новини компанії

У Вінниці відбулась онлайн гра «Що? Де? Коли?»

У Вінниці відбулась онлайн гра «Що? Де? Коли?»

Під час карантину більшість активностей перейшло в онлайн. Серед них і гра «Що? Де? Коли?». Адже це можливість з цікавістю та користю провести час. Вчора ...

Міський палац мистецтв запрошує грати інтелектуальні ігри онлайн

Міський палац мистецтв запрошує грати інтелектуальні ігри онлайн

Що робити під час карантину? Грати в ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ІГРИ не виходячи із дому! Міський Палац Мистецтв Зоря (Palace Zorya) та Федерація інтелектуально-спортивн...

Вінничан запрошують взяти участь у Чемпіонаті міста з гри «Що? Де? Коли?»

Вінничан запрошують взяти участь у Чемпіонаті міста з гри «Що? Де? Коли?»

Міський Палац мистецтв, виконавчий комітет Вінницької міської Ради, департамент освіти міської ради та генеральний спонсор Страхова компанія "Місто" запрошую...