Телефон: 0432 46-75-16 050 777-31-73 067 888-55-71 0432 46-63-29

Сайт

Виготовлення світлодіодних світильників із власним повним циклом виробництва.

Науково-виробниче підприємство «ВТН» є однією з небагатьох компаній-виробників, які виготовляють світлодіодні світильники із власним повним циклом виробництва, що включає як лиття деталей із пластмас на сучасних термопластавтоматах Arburg, штампування якісного металевого корпусу, так і монтаж світлодіодів, виготовлення електронних драйверів на автоматичних лініях Philips та Mirae з повним тестуванням всієї готової продукції та безпосереднім контролем на всіх етапах виробництва.

Науково-виробниче підприємство «ВТН»

Надійним фундаментом для виробництва нового виду продукції — світлодіодних світильників—став 25-річний досвід підприємства на ринку автомобільної електроніки. НВП «ВТН» з 1992р. займає передові позиції на ринку автомобільної електроніки, є найбільшим виробником автоелектроніки в Україні та одним із провідних виробників автомобільних регуляторів напруги та електронних комутаторів у Східній Європі. Продукція постачається на заводи-виробники генераторів та автоскладальні заводи України, Білорусі, Болгарії, багато років постачалась на конвеєри російських заводів-виробників генераторів.

Науково-виробниче підприємство «ВТН»

Високопродуктивні автоматичні лінії поверхневого монтажу, система автоматичної оптичної інспекції друкованих плат, високоякісні та надійні комплектуючі від провідних світових виробників у поєднанні з роботою професійного колективу та власним накопиченим досвідом розробки силової електроніки, що працює в критичних електричних і температурних режимах, використанням оригінальних схемотехнічних рішень і власних «ноу-хау» - все це дозволяє гарантувати високу якість продукції та слугує потужною базою для розвитку напрямку LED-освітлення.

https://vtnled.com
http://www.vtnauto.com


Переглядів: 7125
Поширень: 3

Останні новини компанії