Телефон: 0432 56-26-50 0432 56-26-46

Сайт

Серед усіх шкіл Вінниці загальноосвітня школа №2 посідає особливе місце.

По-перше, знаходиться вона в самому центрі міста, на розі вулиць Соборної та Хлібної (раніше Поштова і Хлібна) біля Центрального парку культури і відпочинку. Триповерхова будівля, зведена у 1900-1901 роках архітектором Артиновим і добудована у 1936 році (третій поверх), є справжньою окрасою міста над Бугом вже більше ста років. Шуміли революційні бурі, гриміли війни, змінювалися державні уклади, а вона стоїть і кличе срібним дзвоником нові покоління школярів.

Колектив школи-гімназії, досвідчені вчителі (серед них вчителі-методисти, старші учителі), давно вже готовий до якісних змін. Очолює колектив директор закладу Мріщук Володимир Петрович.

Сучасні вимоги до навчання передбачають високий рівень матеріально-технічної бази навчального закладу. Потребує її поліпшення і перша в місті гімназія. Це питання стоїть в центрі уваги Ради школи, її адміністрації, громадської організації владних структур міста. Спільними зусиллями усіх зацікавлених установ та організацій зроблено перші кроки у вирішення даної проблеми.

Побудовано футбольний майданчик європейського стандарту, постійно вдосконалюється та поповнюється інформаційно-комп'ютерна база гімназії, збагачується книжковий фонд бібліотеки, оновлюється зміст внутрішкільного та зовнішнього вигляду будівлі.


Переглядів: 2067
Поширень: 0