Телефон: 0432 56-26-13

Сайт

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 імені Д. Мендєлєєва Вінницької міської ради

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д.І. Менделєєва відновила свою роботу після визволення Вінниці в 1944 році. Вже в перші роки свого існування добре себе зарекомендувала.

У 1964 році школа експонувалася на виставці досягнень народного господарства СРСР, вісім вчителів і 64 учня були нагороджені медалями.

Приймаючи до уваги особливі досягнення у галузі вивчення хімії, в 1957 році школі було присвоєно ім'я видатного вченого-хіміка Д.І. Менделєєва.

З серпня 2007 року школою керує Седельов Олександр Олександрович.

Учні гідно представляють школу на міських, обласних та Всеукраїнських олімпіадах.

Починаючи з 1-го класу в навчальному плані передбачено уроки російської мови та комп'ютерної грамоти. У навчально-виховному процесі вчителі початкових класів використовують елементи програми «Розвитку образного та критичного мислення», ейдетики, педагогіку ТРИЗ.

Умови сучасності вимагають профілювання ІІІ ступеня шкільної освіти, тому вже тривалий час в школі функціонують профільні класи:

  • хіміко-біологічного медичного напрямку з угодою про співпрацю з Національним медичним університетом ім.. М.І. Пирогова;
  • економічний - з торговельно-економічним інститутом КДТЕУ.

Організатором співробітництва з національним медичним університетом є заступник директора школи вчитель хіміє, Соросовський вчитель Черній М.В. За останні 9 років студентами ВНМУ стало 97 учнів.

Система виховної роботи в школі ґрунтується на співпраці педагогічного, учнівського колективів, батьків та громадськості. Стало доброю традицією колективні творчі справи вчителів, учнів та батьків:

  • хімічний КВК,
  • «Пушкінський бал»,
  • «Українські вечорниці»,
  • «Лицарські турніри»
  • та інші цікаві конкурси.

У нових умовах сьогодення школа намагається мати своє обличчя, зберегти традиції, виховуючи учнів обізнаними та порядними людьми.

Школа має свій герб, гімн та прапор, з надією дивиться в майбутнє.


Переглядів: 24806
Поширень: 5