Телефон: 0432 26-99-88

Сайт

НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №6

СЗШ І-ІІІ ступенів № 6 м.Вінниці розпочала свою діяльність в 1936 році в пристосованому приміщенні по вулиці Винниченка, 36, а з 1998 року переселилася в новобудову загальною площею 8888,4 м2 по вулиці Червоноармійській, 12.

Очолює педагогічний колектив директор Тітова Наталя Анатоліївна.

Школа сьогодні соціокультурний центр, який формує ціннісні орієнтації учнівської молоді, виховує такі якості як честь, гідність, толерантність, повагу до інших культур, релігій, поглядів, пріоритетними серед яких визначаються загальнолюдські цінності.

Враховуючи ці аспекти, концепція розвитку школи орієнтує навчально-виховний процес на посилення культуротворчої функції освіти, на виховання в учнів природного інтересу до знань, фізичної досконалості, набуття ціннісних громадських орієнтацій.

Цьому сприяє й матеріально-методична база, яка формується силами вчителів, батьківського загалу, спонсорської допомоги. Предметні кафедри забезпечені відео та аудіо апаратурою, каталогами навчальних фільмів, шкільна бібліотека – науковою, методичною літературою, словниками, енциклопедіями, педагогічною періодикою (щороку підписка сягає 2000 гривень), що сприяє впровадженню поглибленого вивчення окремих предметів та системного забезпечення профільного навчання (математика, українська мова, економіка, англійська та німецька мови, правознавство, спортивні класи – баскетбол, хокей на траві). Заклад тісно співпрацює з ВДПУ (педагогічний університет), ВДТУ (технічний університет), ВДТЕУ (торгівельно-економічний університет), МАУП, кооперативним коледжем. Комп’ютерне забезпечення, а це два сучасних комп’ютерних класи, відповідає сучасним вимогам розвитку та впровадженню новітніх педагогічних технологій в практику роботи вчителів та освітньої грамотності учнів. 50% педагогічного складу закладу володіють комп’ютерною технікою та запроваджують окремі елементи ліцензованих програм на своїх уроках. Відповідає сучасним стандартам спортивна база: є велика спортивна зала (600 м2), в якій наявні душові, нестандартне спортивне обладнання, а також стадіон, два спортивних майданчики (волейбол, баскетбол).


Переглядів: 8653
Поширень: 1

Останні новини компанії

Шведський стіл для школярів. У Вінницькій гімназії №6 учні харчуються за принципом «як у готелі»

Шведський стіл для школярів. У Вінницькій гімназії №6 учні харчуються за принципом «як у готелі»

На будь-який смак та до схочу. Молодші школярі КЗ «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія 6 ВМР» обідають в їдальні по-новому. Дітям дозволили об...