Телефон: 0432 26-50-13 0432 26-33-22

Сайт

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Вінницької міської ради

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 є закладом освіти комунальної форми власності територіальної громади м. Вінниці, що забезпечує потреби громадян у загальній середній освіті. Заклад знаходиться за адресами Вінніченка 28, Вінніченка 36 в двох окремих приміщеннях.

Навчально-виховний процес здійснюється українською мовою, в старшій школі запроваджене профільне навчання, функціонують природничий, технологічний та універсальний класи. Прийом учнів до всіх класів закладу здійснюється на безконкурсній основі: відповідно до території обслуговування. Учні, які не проживають на території обслуговування, можуть бути зараховані до закладу за наявності вільних місць у відповідних класах.

В школі функціонує група продовженого дня, група “Дошколярик”, в якій проводяться заняття по підготовці дошкільнят до школи – безкоштовно (1 раз на тиждень).

Заклад надає додаткові платні послуги з предметів “Логіка” (1-4 класи), англійська мова, французька мова (5-9 класи).
Заклад співпрацює з:

  •  Вінницьким державним педагогічним університетом (природничий, географічний факультети);
  •  Вінницьким аграрним університетом (факультет екології);
  •  Вінницьким державним політехнічним університетом (факультет екології).

Навчання в школі ІІІ ступеня здійснюється у формі лекційно-практичної системи.
В закладі організовано індивідуальне навчання та екстернат у відповідності до положень про індивідуальне навчання та екстернат у системі середньої освіти, затверджених Міністерством освіти і науки України.

Очолює педагогічний колектив директор Касіяненко Ганна Анатоліївна.


Переглядів: 14171
Поширень: 4